آموزش لینک دار کردن یک متن دلخواه در تلگرام با ربات bold

تقریبا همه ما در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت داریم و در گروه‌ها و کانال‌های مختلف انواع و اقسام لینک‌هایی را دیده‌ایم که ما را  به مقصد خاصی هدایت می‌کنند. در این مطلب آموزشی قصد داریم نحوه لینک دار کردن یک متن در تلگرام را بدون نرم افزار جانبی و با ربات معروف Bold به شما آموزش دهیم. همراه آی‌تی‌رسان باشید.

پیش از هر چیز مطمئن شوید تلگرام نصب شده روی دستگاه شما به آخرین نسخه به‌روزرسانی شده است. برای این که توسط این ربات یک متن را لینک دار کنید کافی است در یک صفحه گفت‌و‌گو از الگوی (bold [text](URL@ پیروی کنید. به این صورت که به‌جای عبارت Text ‌باید عنوان یا عبارتی را که تمایل دارید برای فرد مورد نظر نمایش داده شود، وارد کنید و در ادامه به‌ جای بخش URL نیز باید لینک دلخواه خود را که می‌تواند آدرس یک سایت یا یک کانال باشد، وارد کنید.
در ادامه پنجره‌ای توسط ربات داخلی bold@ نمایش داده می‌شود که با انتخاب گزینه‌ Custom Markdown می‌توانید متن را ارسال و نتیجه را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که پس از عبارت bold@ یک فاصله خالی قرار داده و بین دو عبارت Text و URL هیچ فاصله اضافه‌ای قرار ندهید؛ زیرا این فاصله‌ها باعث می‌شوند که گزینه‌ Custom Markdown نمایش داده نشود.
هم‌چنین می‌توانید برای درج چند لینک داخلی در خطوط مختلف یک‌بار bold@ را وارد کرده و به هر تعداد که تمایل داشتید فرمان (text](URL] را در خطوط متوالی وارد کنید. برای مثال به این نمونه توجه کنید:
همان گونه که مشاهده می‌کنید پس از انتخاب گزینه‌ Custom Markdown متن لینک دار شما( که در این جا کلمه itresan است) نمایش داده می‌شود. ضمن آن که لینکی که قرار است به آن هدایت شوید نیز مشخص شده است. امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در صورتی که سوال یا نظری درباره این مقاله داشتید می‌توانید آن‌ها را از بخش نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید.

نوشته آموزش لینک دار کردن یک متن دلخواه در تلگرام با ربات bold اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط