احتمال عرضه بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای نینتندو سوئچ و پی‌سی وجود دارد

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در سال 2017 عرضه شد و با وجود انحصاری بودن، فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است ولی اکنون به نظر می‌رسد که قرار است از انحصار سونی خارج شود.

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy یک بازسازی از عناوین Crash Bandicoot که برای پلی‌استیشن 1 عرضه شده بود و اکتیویژن آن‌ها را به نسل هشت آورد. از همان ابتدای عرضه این بازسازی صحبت‌های زیادی در مورد عرضه این عنوان برای ایکس‌باکس وان و دیگر پلترفم‌ها به میان آمد ولی هیچ جوابی قاطعی در این مورد داده نشد.

بنابر گزارش DHX Brands شرکت اکتیویژن یک برنامه پنج ساله برای مجموعه Crash دارد و عرضه این عنوان برای پی‌سی و نینتندو سوئیچ جزئی از آن است. دیگر جزئیات برنامه اکتیویژن شامل ساخت و عرضه عناوین جدیدی از این سری است.

با وجود اینکه در این چند ماه چنین اخبار کم نبوده‌اند ولی اکتیویژن هیچ‌گاه پاسخ قاطعی به این شایعات نداده است و همین موضوع احتمال عرضه این بازی برای دیگر پلتفرم‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین در خصوص عرضه این بازی برای ایکس‌باکس وان باید بگوییم که گزارش DHX Brands هیچ اشاره‌ای به این پلتفرم نداشته ولی در کنار خیلی از احتمالات دیگر، ممکن است بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای ایم کنسول نیز عرضه شود.

نوشته احتمال عرضه بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy برای نینتندو سوئچ و پی‌سی وجود دارد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط