احتمال پشتیبانی بیشتر EA از نینتندو سوئیچ وجود دارد

نینتندو سوئیچ

پس از معرفی کامل کنسول نینتندو سوئیچ بازی FIFA 18 نیز برایش تایید شد که اولین بازی از مجموعه FIFA است که برای یکی از کنسول‌های نینتندو عرضه می‌شود.

بعد از آن شایعات زیادی درباره پشتیبانی بیشتر EA از نینتندو سوئیچ به وجود آمد. «پاتریک سدرلند» (Patrick Soderlund)، معاون شرکت EA، اخیرا در مصاحبه‌ای بیان کرده است که شخصا به نینتندو سوئیچ علاقه زیادی دارد ولی هنوز خیلی زود است که بخواهد از برنامه‌های آینده EA، که ممکن است شامل عرضه بازی‌های بیشتر و عناوین انحصاری جدید باشد، برای این کنسول ترکیبی صحبت کند.

بر اساس گزارش سایت Nintendo Insider، سدرلند در مصاحبه برای جدیدترین نسخه از مجله Edge بیان کرده است که یکی از طرفداران سرسخت نینتندو بوده و کنسولش همیشه همراه او است.

همانند خیلی از شرکت‌های دیگر EA نیز خیلی محتاطانه با کنسول جدید نینتندو برخورد می‌کند ولی از آنجایی که این کنسول یک موقعیت تجاری عالی است احتمال پشتیبانی بیشتر این ناشر بزرگ از نینتندو سوئیچ وجود دارد.

ما از هر پلتفرمی که مصرف کننده و خریدار داشته باشد پشتیبانی می‌کنیم. ما می‌خواهیم به بخش بزرگی از آینده سوئیچ تبدیل شویم و در این مسیر به نینتندو کمک کنیم. به همین خاطر  شما در سال جاری می‌توانید FIFA را بر روی نینتندو سوئیچ تجربه کنید. FIFA 18 نسخه کاملی از این سری خواهد بود که برای اولین بار برای یک کنسول دستی عرضه می‌شود.

می‌توان گفت که پشتیبانی بیشتر EA به موفقیت FIFA 18 باز می‌گردد و در صورت موفقیت این بازی، انتظار می‌رود که EA از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و بازی‌های بیشتری برای این کنسول عرضه کند.

در ابتدا برای پیشتیبانی از این کنسول باید تکنولوژی لازم برای اینکار را بسازیم و سپس بازی‌های مثل FIFA و چند عنوان دیگر را برایش عرضه کنیم، اگر فروش این عناوین خوب باشد، دیگر دلیلی برای عدم پشتیبانی وجود ندارد و نهایت استفاده از این کنسول را خواهیم برد. من هم شخصا امیدوارم که به این نقطه برسیم.

در انتها باید عرضه کنم که با اینکه بازی FIFA 18 برای نینتندو سویئچ عرضه می‌شود ولی بخش داستانی را شامل نمی‌شود و در ساخت آن از موتور گرافیکی فراست‌بایت استفاده نشده است.

نوشته احتمال پشتیبانی بیشتر EA از نینتندو سوئیچ وجود دارد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط