احتمال کمبود کنسول ایکس باکس وان ایکس در روز عرضه آن وجود دارد

ایکس باکس وان ایکس

هر قدر که به روز انتشار کنسول میان نسلی و قدرتمند شرکت مایکروسافت، یعنی ایکس باکس وان ایکس نزدیک‌تر می‌شویم، هر روز خبر‌های متعددی درباره این کنسول به گوش می‌رسد. که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

تنها 4 روز دیگر به پا به عرصه گذاشتن غول کنسول‌های مایکروسافت، یعنی ایکس باکس وان ایکس باقی مانده است و طرفداران و علاقمندان در حال لحظه شماری برای خرید این کنسول هستند. هر چند که قبلا عنوان کرده بودیم؛ تهیه این کنسول در روز عرضه کار آسانی نخواهد بود.

البته دلیل اینکه گفته شد که تهیه این کنسول در روز عرضه کار آسانی نخواهد بود، از این بابت است که به گفته مایکروسافت میزان تقاضای این کنسول بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کرده‌اند. به گفته آن‌ها قیمت تمام شده‌ این کنسول از نظر آن‌ها از عواملی به حساب می‌آمده است که باعث عدم فروش بالای این کنسول خواهد شد. اما پس از پایان پیش فروش ایکس باکس وان ایکس آن هم تنها در چند دقیقه، معلوم شد که بازیکنان به سمت کنسول‌های 4K سوق داده شده‌اند.

در تازه‌ترین اخبار از این کنسول، متوجه شدیم که احتمال این وجود دارد که موجودی پیشبینی شده برای روز انتشار وان ایکس، نتواند جوابگوی میزان تقاضای مشتریان باشد. البته مایکروسافت اعلام کرده است که حداکثر تلاش خود را می‌کند که با کمبود موجودی در انبار‌ها مواجه نشود. اما احتمال این هم وجود دارد که تقاضای این کنسول بسیار بیشتر از آن چیزی باشد که مایکروسافت برآورد کرده است.

نوشته احتمال کمبود کنسول ایکس باکس وان ایکس در روز عرضه آن وجود دارد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط