از این به بعد آدرس‌، شماره تلفن و مخاطبین در دو اپلیکیشن جیمیل و اینباکس دارای لینک خواهند بود

اکثر سرویس دهندگان ایمیل در اپلیکیشن اندروید و iOS خود، این اجازه را به کاربر می‌دهند که بتوانند به راحتی مخاطبین، آدرس‌ها و شماره تلفن‌های موجود در متن ایمیل را از دیگر اپلیکیشن‌ها نظیر واتس‌اپ کپی کنند. گوگل نیز به‌تازگی این امکان را برای دو اپلیکیشن جیمیل و اینباکس فراهم کرده است.

هم‌چنین گوگل اعلام کرده است که این ویژگی را بهبود بخشیده و کاربران زمان کم‌تری را برای استفاده از اطلاعات موجود در ایمیل‌ها صرف خواهند کرد. این به‌روزرسانی که برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است متن‌هایی که شامل آدرس، مخاطب و یا شماره تلفن باشند را به صورت لینک درآورده و کاربر با کلیک کردن روی آن می‌تواند به صورت مستقیم برنامه مربوطه را باز کند. به عنوان مثال اگر ایمیل شما حاوی یک آدرس باشد، با کلیک کردن روی لینک آدرس، به صورت مستقیم به اپلیکیشن گوگل‌مپ هدایت می‌شوید و یا با انتخاب یک آدرس ایمیل به صورت خودکار به صفحه ارسال ایمیل منتقل خواهید شد. هم‌چنین شماره تلفن‌های موجود در متن ایمیل نیز به صورت لینک درآمده که با انتخاب آن‌ها به صورت مستقیم به صفحه شماره گیر پیش‌فرض منتقل خواهید شد.

این به‌روزرسانی به‌تازگی عرضه شده، بنابراین ممکن است امکان دریافت آن برای برخی مناطق تا چند روز دیگر میسر شود.

نوشته از این به بعد آدرس‌، شماره تلفن و مخاطبین در دو اپلیکیشن جیمیل و اینباکس دارای لینک خواهند بود اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط