استودیو Creative Assembly بر روی بزرگترین عنوان غیر انحصاری خود کار می‌کند

استودیو Creative Assembly

استودیو Creative Assembly یکی از بهترین توسعه دهندگان سال‌های اخیر صنعت بازی‌سازی محسوب می‌شود و تقریبا همه عناوین آن‌ها بازخوردهای مثبتی کسب می‌کنند.

این استودیو بیش از هر چیزی برای کار بر روی مجموعه Total War شناخته شده است ولی بازی Alien: Isolation آن‌ها نیز طرفداران زیادی دارد. تنها همین دو عنوان کافی است که استودیو Creative Assembly به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته شود.

بنابر گزارش سایت PCGamesN استودیو Creative Assembly بر روی بزرگ‌ترین عنوان غیر انحصاری خود کار می‌کند. استودیو فراخوانی برای جذب نیرو برای شغل‌های طراح ارشد بازی، طراح ارشد سیستم‌ها، هنرمند فنی ارشد منتشر کرده است. این مشاغل نشان می‌دهند احتمالا استودیو در حال کار بر روی یک عنوان نقش‌آفرینی است.

این بازی هرچه که باشد، مطمئنا انحصاری پی‌سی نخواهد بود و دیگر پلتفرم محتمل برای بازی می‌تواند ایکس‌باکس وان باشد.

Creative Assembly یک توسعه دهنده انگلیسی بوده که با سگا همکاری دارد و تخصص آن در ساخت بازی‌های استراتژیک است و در سال 2017 دو عنوان Halo Wars 2 برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی و بازی  Total War: Warhammer II را به صورت انحصاری برای پی‌سی منتشر کرده است. بازی  Total War: Warhammer II عنوانی بود که مجموعه Total War را وارد دنیای فانتزی Warhammer  کرد و با استقبال بسیار خوب طرفداران مواجه شد.

نوشته استودیو Creative Assembly بر روی بزرگترین عنوان غیر انحصاری خود کار می‌کند اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط