افزونه جدید بازی Assassin’s Creed Origins باعث بهبود کارایی در پی‌سی می‌شود

بازی Assassin's Creed Origins

همانطور که از عنوان خبر پیداست، یوبی‌سافت به تازگی اقدام به انتشار یک افزونه و به روزرسانی برای بازی Assassin’s Creed Origins کرده است که به گفته خود باعث بهبود کارایی بازی در پلتفرم پی‌سی خواهد شد.

موضوع پر اشکال بودن عناوین یوبی‌سافت، مدت‌هاست که به یک مدیوم در صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است و همه می‌دانیم که عناوین مولتی پلتفرم شرکت یوبی‌سافت همیشه دچار مشکلات متعددی همچون وجود باگ‌های متنوع و بهینه نبودن هستند. که مورد دوم، یعنی بهینه نبودن بازی به شدت در نسخه‌های پی‌سی این عناوین خودنمایی می‌کند که در ادامه یوبی‌سافت را مجبور می‌کند که با ارائه و انتشار به روزرسانی و افزونه‌های متعدد، این مشکلات را کاهش دهد.

این مشکلات در تازه‌ترین عنوان یوبی‌سافت که دقیقا یک هفته از انتشار آن می‌گذرد، یعنی بازی Assassin’s Creed Origins هم مشاهده شده و به گفته بسیاری از بازیکنان پلتفرم پی‌سی، حتی قدرتمند‌ترین رایانه‌های شخصی را نیز از پا در می‌آورد که البته بسیاری از افراد وجود یک قفل امنیتی در لایه دوم و پس از سیستم دنوو را دلیل درگیر شدن بیش از حد سخت افزار می‌دانند. از گزارشات متعددی که درباره کارایی (performance) این عنوان بر روی سیستم‌های مختلف به دست آمده است، معلوم شد که Origins پردازنده و کارت گرافیک را به شدت به خود درگیر می‌کند که حتی این اتفاق در پردازنده‌های 4 هسته‌ای هم افتاده است. درگیر بودن بیش از حد پردازنده و کارت گرافیک هم باعث بروز مشکلات متعدد در بازی، همچون افت فریم‌های ناگهانی، لگ و در آخر بسته شدن بازی می‌شود.

حال یوبی‌سافت برای رفع این مشکل، اقدام به انتشار یک افزونه از بازی Assassin’s Creed Origins کرده است که ورژن این بازی را نیز به 1.03 افزایش می‌دهد. به گفته این سازنده، افزونه مورد نظر باعث بهبود کارایی بازی، کاهش برخی باگ‌ها و افزایش 16 درصدی کارایی قطعات در بازی شده است. البته با وجود انتشار این به روزرسانی، هنوز هم بازی به صورت مطلوبی اجرا نمی‌شود و سیستم‌های مختلف در اجرای روان و بدون نقص بازی دچار مشکل هستند که امیدواریم در ادامه این مشکلات از بین بروند و لذت گشت و گذار در مصر را از ما نگیرند.

نوشته افزونه جدید بازی Assassin’s Creed Origins باعث بهبود کارایی در پی‌سی می‌شود اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید