انتشار بتا ۴ سیستم‌ عامل‌ iOS 11.1 توسط شرکت اپل

کمپانی اپل از روز گذشته دو سیستم‌عامل‌ iOS 11.1 beta 4 و watchOS 4.1 beta 4 را برای توسعه دهندگان خود منتشر کرده است. انتظار می‌رود نسخه‌های عمومی بتا 4 نیز به زودی در دسترس همگان قرار گیرد.

در این نسخه از سیستم‌عامل اپل، شاهد افزوده شدن ویژگی کاربردی جابجایی بین برنامه‌ها با لمس سه بعدی چند‌کاره هستیم که پیش از این در نسخه بتا 2 افزوده اما دوباره در نسخه بتا 3 حذف شد. این به‌روزرسانی هم‌چنین شامل صدها ایموجی جدید از یونیکد، رفع برخی باگ‌ها و بهبود در عملکرد کلی است.

سیستم‌عامل‌ iOS 11.1 beta 4

سیستم عامل iOS 11.1 beta 4 با شماره 15B92 برای توسعه دهندگان انتشار یافته است؛ ضمن آن‌که نسخه بتا watchOS 4.1 نیز با شماره ساخت 15R846 در دسترس توسعه دهندگان قرار دارد. در به‌روزرسانی اخیر، اپل موزیک به ساعت افزوده شده و امکان پخش ایستگاه‌های رادیویی در کنار Beats1 بر پایه استفاده از LTE فراهم شده است.

اگر به عنوان یک توسعه دهنده در اپل ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید سیستم عامل iOS 11.1 beta 4 را از مسیر Settings > General > Software Update دریافت کنید. این نسخه در حالی منتشر شده که تنها چهار روز از انتشار سومین نسخه بتا گذشته است. احتمالا این نسخه پس از آن‌که گوشی آی‌فون X در سوم نوامبر عرضه شود، به‌طور عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت.

نوشته انتشار بتا ۴ سیستم‌ عامل‌ iOS 11.1 توسط شرکت اپل اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط