اپلیکیشن مدیریت فایل شرکت گوگل با نام Files Go منتشر شد

به اندازه کافی جالب توجه است که شرکت گوگل تا چند هفته پیش، یک برنامه اختصاصی مدیریت فایل برای سیستم‌عامل اندروید را در اختیار نداشت؛ تا این‌که اخباری در مورد اپلیکیشن Files Go به گوش رسید. این برنامه، اپلیکیشن جدیدی بوده که با هدف استفاده به عنوان مرکز مدیریت فایل در دستگاه‌های اندرویدی، طراحی شده است. اما بیش‌تر برای اندروید اوریو Go ادیشن، که نسخه سبک و جدید سیستم‌عامل اندروید است، در نظر گرفته شده بود.

در ابتدا این اپلیکیشن، به‌صورت یک نسخه آزمایشی منتشر شده بود؛ اما در اوایل امروز و با انتشار برنامه Files Go برای توسعه‌دهندگان و تولیدکنندگان، این اپلیکیشن از وضعیت آزمایشی خارج شد و اکنون از طریق پلی‌استور، در دسترس کلیه کاربران قرار گرفته است.

اپلیکیشن Files Go هیچ ویژگی نوآورانه جدیدی را در خود جای نداده و هنوز به رابط کاربری ساده و کاربرپسند خود مباهات می‌کند. این رابط کاربری مبتنی بر کارت بوده و به‌صورت سریع، اطلاعات کلیه فایل‌ها و پوشه‌های موجود در دستگاه را در اختیارتان می‌گذارد.

این برنامه برای یافتن اپلیکیشن‌های تکراری، اسکنی را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا از شر اپلیکیشن‌های زائد خلاص شده و فایل‌های حجیم را شناسایی کنید. همچنین اپلیکیشن مذکور، راهنمایی‌های مختلفی را در مورد چگونگی صرفه‌جویی در مصرف فضای حافظه و به‌دست آوردن فضای اضافی بیشتر در اختیار شما خواهد گذاشت. البته می‌توانید از این اپلیکیشن، به عنوان یک کاوشگر فایل معمولی استفاده کرده و فایل‌های خود را مرور نمایید؛ اگرچه برنامه Files Go، فاقد امکانات پیشرفته اپلیکیشن‌های ثالث مانند Solid Explorer است.

در صورتی‌که قبلا برای دریافت نسخه بتا اقدام کرده باشید، اکنون بایستی به صفحه مربوط به اپلیکیشن در پلی‌استور مراجعه نموده و از طریق دکمه انتهای صفحه، برنامه بتا را حذف نمایید. پس از این کار، قادر به دانلود نسخه معمولی برنامه خواهید بود.

نوشته اپلیکیشن مدیریت فایل شرکت گوگل با نام Files Go منتشر شد اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط