بازی Ghost Recon: Wildlands را برای مدت محدودی به صورت رایگان بازی کنید

بازی Ghost Recon: Wildlands

شرکت یوبی‌سافت در پی ادامه سیاست‌های جدید خود در قبال بازی‌های ویدئویی، برای باری دیگر انجام دادن بازی Ghost Recon: Wildlands را برای مدت محدودی رایگان اعلام کرد.

همانطور که در ابتدای کار نیز گفته شد، مدت‌ها است که یوبی‌سافت سیاست جدیدی را در پی گرفته که در آن هر از چند گاهی بازی کردن عناوین مختلف این شرکت که بعضا شامل بازی‌های جدید می‌شود را برای مدتی محدود که زمان آن‌ها اکثرا تعطیلات آخر هفته کشور‌های غربی است را رایگان اعلام می‌کند. در همین راستا این شرکت برای بار چندم تجربه کردن عنوان شوتر نظامی تاکتیکال خود یعنی بازی Ghost Recon: Wildlands را برای عموم رایگان کرده است.

این عنوان که در ماه مارس منتشر شد، توانست به یکی از پرفروش‌ترین و بهترین بازی‌های تاریخ یوبی‌سافت تبدیل شود و همچنین توانست نظرات مثبت منتقدین را به خود جلب کند. با این‌حال هنوز هستند کسانی که موفق به تجربه کردن این عنوان نظامی و جهان باز نشده‌اند. به همین دلیل یو‌بی‌سافت بازی کردن Wildlands را در روزهای آینده برای کسانی که هنوز ترغیب به تهیه کردن این بازی نشده‌اند و یا موفق به تجربه آن نشده‌اند رایگان اعلام کرده است.

نکته دیگری که لازم است آن را بیان کنیم، تخفیف خوردن بازی در این مدت است. به این صورت که بازیکنان پس بازی کردن Wildlands می‌توانند بازی را به صورت نصف قیمت خریداری کنند که این یک فرصت استثنایی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. پس اگر قصد تهیه بازی Ghost Recon: Wildlands را دارید اکنون یکی از بهترین فرصت‌ها است.

نوشته بازی Ghost Recon: Wildlands را برای مدت محدودی به صورت رایگان بازی کنید اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط