بازی Let It Die تاکنون بیش از 4 میلیون بار دانلود شده است

بازی Let It Die

آخرین ساخته کارگردان معروف ژاپنی، Suda51، بازی Let It Die است که در اوخر سال 2016 به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شده است.

استقبال بازیکنان از این عنوان که در اواخر سال 2016 عرضه شده است خوب بوده و حالا به رکورد 4 میلیون دانلود دست یافته که برای این بازی یک موفقیت بزرگ مسحوب می‌شود.

البته بازی Let It Die کاملا رایگان است به همنی خاطر تعداد دانلودهای خالی چندان اهمیت ندارد و تعداد بازیکنان فعال آن مهم هستند ولی با این وجود 4 میلیون دانلود بسیار زیاد است و می‌تواند اثبات موفقیت این عنوان باشد. آخرین آمار دانلود این بازی در پایان نیمه اول سال 2017، سه میلیون دانلود بود که نشان می‌دهد از آن موقع سرعت رشد بازی کاهش یافته است.

اگر تاکنون بازی Let It Die را تجربه نکرده‌اید، حتما آن را دانلود کنید تا متوجه شوید با چه عنوان خوش ساختی روبه رو هستید. رکن اصلی این عنوان را گیم‌پلی آن تشکیل می‌دهد که به شدت سرگرم کننده است و حداقل می‌توانند طرفداران سری بازی Dark Souls را راضی نگه دارد. این عنوان پس زمینه داستانی جال نیز دارد که از این قرار است:

داستان بازی در سال 2026 میلادی رو می‌دهد، یک اختلال بزرگ تکتونیکی منجر به کشتار جمعی در سراسر جهان می‌شود. جنوب غربی شهر توکیو نصف شده و وارد اقیانوس می‌شود و تبدیل به جزیره‌ای با یک مه غلیظ می‌گردد. پس از این حادثه فعالیت‌های لرزه‌ای شدیدی شروع می‌شود و در این جزیره مه گرفته یک برج عظیم ایجاد شده و سر به فلک می‌کشد. اسرار بسیاری از چشم مردم باقی مانده در زمین محفوظ می‌ماند و در انتظار کسانی است که شهامت ورود به این جزیره را دارند.

نوشته بازی Let It Die تاکنون بیش از 4 میلیون بار دانلود شده است اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط