بازی Red Dead Redemption 2 دیگر تاخیر نخواهد خورد

بازی Red Dead Redemption 2

شرکت «تیک-تو» (Take-Two) اخیرا اعلام کرده است که تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 قطعی بوده و به زمان دیگری تغییر پیدا نخواهد کرد.

همانطور که در جریان هستید، شرکت راک‌استار هفته گذشته اعلام کرد تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 به ماه اکتبر سال جاری موکول شده است. حال آقای «استراوس زلنیک» (Strauss Zelnick)، مدیر عامل شرکت تیک-تو در گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که راک‌استار برای بهینه‌تر و بهتر کردن بازی Red Dead Redemption 2  نیاز به زمان بیشتری داشته و او مطمئن است که این آخرین تاخیر برای بازی بسیار مورد انتظار غرب وحشی Red Dead Redemption 2  خواهد بود. او گفت:

تمامی تمرکز سازمان ما بر روی بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت محصولاتمان معطوف شده است و ما به این مورد افتخار می‌کنیم. ما متعهد هستیم که یک بازی را تنها زمانی به بازار منتشر کنیم که کامل شده باشد و از کیفیت مد نظر ما برخوردار باشد. به همین خاطر راک‌استار نیاز به وقت بیشتری برای تضمین کیفیت بازی Red Dead Redemption 2 داشت و ما نیز از این تصمیم حمایت کردیم. تاریخ این عنوان قطعی بوده و من اطمینان خاطر دارم که Red Dead Redemption 2  دیگر با تاخیر مواجه نخواهد شد.

بازی Red Dead redemption 2

جالب است بدانید که این بازی در ابتدا قرار بود در فصل بهار امسال منتشر شود، اما زلنیک با اشاره به این موضوع که تیک-تو تجربه انتشار بازی در هر فصلی را دارد، گفت بهترین زمان برای انتشار این عنوان فصل تعطیلات بوده و بازیکنان زمان بیشتری برای لذت بردن از بازی‌هاشان خواهند داشت. البته نباید انتشار قسمت‌های جدید مجموعه‌های Call of Duty و Battlefield را نادیده گرفت، اما زلنیک معتقد است که ترافیک بازی‌ها دیگر همانند دهه گذشته چندان زیاد نیست و آن مجموعه‌ها نمی‌توانند تاثیر منفی در فروش بازی Red Dead Redemption 2 داشته باشند. او گفت:

ما تجربه انتشار بازی در تمام طول سال را داریم. در فصل تعطیلات به دلیل اینکه بازیکنان اوقات فراغت بیشتری دارند، فروش بازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد و این هم به نفع ما و هم به نفع خود بازیکنان خواهد بود. جامعه بازیکنان نسبت به 10 سال پیش بسیار گسترده‌تر شده و استودیوهای بازی‌سازی  فرصت‌های زیادی را در دست دارند. ما نسبت به بازی Red Dead Redemption 2  و تاریخ انتشار آن بسیار هیجان زده هستیم.

زلنیک در آخر صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که راک‌استار هیچ‌وقت به خود استراحت نمی‌دهد و همواره با ایده‌های جدید و خلاقانه قصد دارد این صنعت را به جلو پیش ببرد. او گفت:

راک‌استار یکی از استودوهایی است که هیچ‌وقت استراحت نکرده و در گذشته باقی نمی‌ماند. این استودیو بر روی ایده‌های خلاقانه جدیدی تمرکز کرده و دوست دارد همواره مرزهای این صنعت را جا به جا کند. شاید گفتن و یا شنیدن این حرف‌ها ساده باشد، اما عملی کردن آن‌ها تلاش بسیار زیادی می‌طلبد. به جرات می‌توان گفت که برای بسیاری از استودیوهای بازی‌سازی تکرار موفقیت‌های راک‌استار غیر ممکن بوده و ما همواره قدردان رحمات اعضای این استودیو هستیم.

زلینک اعلام کرد که هدف اصلی شرکت تیک-تو هیچ گاه تجارت و مسائل مالی نبوده است. او گفت:

برای ما کیفیت مهم‌ترین اصل بوده و مسائل مالی در اولویت بعدی قرار می‌گیرند. خوشبختانه ما در حال رقابت در یک صنعت بسیار چالش برانگیز هستیم و برای ماندن در جایگاه خود مجبوریم تا دست به خلاقیت بزنیم.

در اخبار دیگر مربوط به شرکت تیک-تو، اعلام شد که بازی GTA Online پول کلانی را از طریق پرداخت درون برنامه‌ای به دست آورده و تاکنون حدود 90 میلیون نسخه از بازی GTA V برای فرشگاه‌ها ارسال شده است.

نوشته بازی Red Dead Redemption 2 دیگر تاخیر نخواهد خورد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید