بازی Red Dead Redemption 2 دیگر تاخیر نخواهد خورد

بازی Red Dead Redemption 2

شرکت «تیک-تو» (Take-Two) اخیرا اعلام کرده است که تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 قطعی بوده و به زمان دیگری تغییر پیدا نخواهد کرد.

همانطور که در جریان هستید، شرکت راک‌استار هفته گذشته اعلام کرد تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 به ماه اکتبر سال جاری موکول شده است. حال آقای «استراوس زلنیک» (Strauss Zelnick)، مدیر عامل شرکت تیک-تو در گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که راک‌استار برای بهینه‌تر و بهتر کردن بازی Red Dead Redemption 2  نیاز به زمان بیشتری داشته و او مطمئن است که این آخرین تاخیر برای بازی بسیار مورد انتظار غرب وحشی Red Dead Redemption 2  خواهد بود. او گفت:

تمامی تمرکز سازمان ما بر روی بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت محصولاتمان معطوف شده است و ما به این مورد افتخار می‌کنیم. ما متعهد هستیم که یک بازی را تنها زمانی به بازار منتشر کنیم که کامل شده باشد و از کیفیت مد نظر ما برخوردار باشد. به همین خاطر راک‌استار نیاز به وقت بیشتری برای تضمین کیفیت بازی Red Dead Redemption 2 داشت و ما نیز از این تصمیم حمایت کردیم. تاریخ این عنوان قطعی بوده و من اطمینان خاطر دارم که Red Dead Redemption 2  دیگر با تاخیر مواجه نخواهد شد.

بازی Red Dead redemption 2

جالب است بدانید که این بازی در ابتدا قرار بود در فصل بهار امسال منتشر شود، اما زلنیک با اشاره به این موضوع که تیک-تو تجربه انتشار بازی در هر فصلی را دارد، گفت بهترین زمان برای انتشار این عنوان فصل تعطیلات بوده و بازیکنان زمان بیشتری برای لذت بردن از بازی‌هاشان خواهند داشت. البته نباید انتشار قسمت‌های جدید مجموعه‌های Call of Duty و Battlefield را نادیده گرفت، اما زلنیک معتقد است که ترافیک بازی‌ها دیگر همانند دهه گذشته چندان زیاد نیست و آن مجموعه‌ها نمی‌توانند تاثیر منفی در فروش بازی Red Dead Redemption 2 داشته باشند. او گفت:

ما تجربه انتشار بازی در تمام طول سال را داریم. در فصل تعطیلات به دلیل اینکه بازیکنان اوقات فراغت بیشتری دارند، فروش بازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد و این هم به نفع ما و هم به نفع خود بازیکنان خواهد بود. جامعه بازیکنان نسبت به 10 سال پیش بسیار گسترده‌تر شده و استودیوهای بازی‌سازی  فرصت‌های زیادی را در دست دارند. ما نسبت به بازی Red Dead Redemption 2  و تاریخ انتشار آن بسیار هیجان زده هستیم.

زلنیک در آخر صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که راک‌استار هیچ‌وقت به خود استراحت نمی‌دهد و همواره با ایده‌های جدید و خلاقانه قصد دارد این صنعت را به جلو پیش ببرد. او گفت:

راک‌استار یکی از استودوهایی است که هیچ‌وقت استراحت نکرده و در گذشته باقی نمی‌ماند. این استودیو بر روی ایده‌های خلاقانه جدیدی تمرکز کرده و دوست دارد همواره مرزهای این صنعت را جا به جا کند. شاید گفتن و یا شنیدن این حرف‌ها ساده باشد، اما عملی کردن آن‌ها تلاش بسیار زیادی می‌طلبد. به جرات می‌توان گفت که برای بسیاری از استودیوهای بازی‌سازی تکرار موفقیت‌های راک‌استار غیر ممکن بوده و ما همواره قدردان رحمات اعضای این استودیو هستیم.

زلینک اعلام کرد که هدف اصلی شرکت تیک-تو هیچ گاه تجارت و مسائل مالی نبوده است. او گفت:

برای ما کیفیت مهم‌ترین اصل بوده و مسائل مالی در اولویت بعدی قرار می‌گیرند. خوشبختانه ما در حال رقابت در یک صنعت بسیار چالش برانگیز هستیم و برای ماندن در جایگاه خود مجبوریم تا دست به خلاقیت بزنیم.

در اخبار دیگر مربوط به شرکت تیک-تو، اعلام شد که بازی GTA Online پول کلانی را از طریق پرداخت درون برنامه‌ای به دست آورده و تاکنون حدود 90 میلیون نسخه از بازی GTA V برای فرشگاه‌ها ارسال شده است.

نوشته بازی Red Dead Redemption 2 دیگر تاخیر نخواهد خورد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*