بازی Splinter Cell: Conviction به قابلیت Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان اضافه شد

بازی Splinter Cell: Conviction

از امروز، بازی Splinter Cell: Conviction هم به لیست بازی‌هایی که توسط قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی می‌شوند، اضافه شد. اگر نسخه ایکس‌باکس 360 این بازی را تهیه نکردید و از مشترکین طلایی (Gold) ایکس‌باکس هم هستید، می‌توانید این هفته با 50 درصد تخفیف، این بازی را تهیه کنید.

بازی Splinter Cell: Conviction که از شماره‌های تحسین شده سری بازی‌های Splinter Cell به حساب می‌رود، تقریبا 8 سال پیش و در سال 2010 منتشر شد. این بازی «سم فیشر» (Sam Fisher) را به تصویر می‌کشید که قصد داشت علت مرگ دخترش را بیابد. طرفداران این بازی، بیشتر از هرچیزی، از داستان درگیر کننده بازی و همین‌طور ویژگی‌ها و مکانیک‌های جدیدی که Conviction به سری بازی‌های Splinter Cell اضافه کرد، لذت بردند.

امروز یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی Splinter Cell: Conviction به لیست بازی‌هایی که توسط قابلیت Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان پشتیبانی می‌شوند اضافه شده است. اگر نسخه ایکس‌باکس 360 این بازی را پیش از این، چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی تهیه کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از همان دیسک و یا فایل دانلود شده، این بازی را این‌بار روی ایکس‌باکس وان خود تجربه کنید و اگر هم تا به حال بازی Splinter Cell: Conviction را تجربه نکرده‌اید، الان بهترین موقعیت برای این کار است چون همان‌طور که در ابتدای متن هم گفته شد، مشترکین طلایی شبکه ایکس‌باکس لایو می‌توانند این بازی را تا هفته آینده، با 50 درصد تخفیف تهیه کنند.

بازی Splinter Cell: Conviction که عنوانی انحصاری هم برای مایکروسافت محسوب می‌شد، در سال 2010 بر روی کنسول ایکس‌باکس 360 و همین‌طور پی‌سی منتشر شد و چندی بعد هم نسخه‌هایی از بازی برای سیستم عامل‌های مَکینتاش و همین‌طور گوشی‌های موبایل، طراحی و منتشر شد. همان‌طور که در ابتدای متن هم گفته شد، بازی Splinter Cell: Conviction عنوان تحسین شده‌ای است که توانست بیشتر طرفداران بازی‌های این سبکی را نیز راضی کند در نتیجه شاید تجربه این بازی برایتان خالی از لطف نباشد.

نوشته بازی Splinter Cell: Conviction به قابلیت Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان اضافه شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط