با پرداخت ۱۶ میلیون دلار، کشتی تفریحی پورشه را خریداری کنید!

پورشه که به ساخت خودروهای قدرتمند معروف است، در دیگر حوزه‌های صنعت نیز فعالیت دارد. بازوی طراحی این شرکت آلمانی یعنی استودیو F.A پورشه (در گذشته نام آن پورشه دیزاین استودیو بود)، به طراحی محصولات مختلف مانند لباس، لپ‌تاپ و حتی چاقو مشغول است. این شرکت اخیرا محصولی با نام Dynamiq GTT 115 را طراحی کرده است.

Dynamiq GTT 115 یک کشتی 115 فوتی بوده که در اصل نسخه دریایی پورشه 911 محسوب می‌شود. در این کشتی زیبا از دو موتور دیزلی 12 سیلندر استفاده شده که هر کدام قادر به تولید 1650 اسب بخار قدرت هستند. این قدرت بالا حداکثر سرعت 21 گره (24 مایل بر ساعت) و دامنه 3400 مایل دریایی را برای آن به ارمغان می‌آورد.


چنین قدرت بالایی و طراحی زیبایی مسلما قیمت بالایی را از خریدار می‌طلبد. تنها 7 نمونه از GT 115 تولید خواهد شد و قیمت پایه درنظر گرفته شده برای آن برابر با 16.7 میلیون دلار است.


طراحی کلی این محصول از پورشه 911 الهام گرفته شده و در داخل آن نیز چوب و آلومینیوم مورداستفاده قرار گرفته که شبیه به داشبورد پورشه Mission E است. خریداران قادر به انتخاب ترکیب بالایی از رنگ‌ها هستند که چهره داخل آن را تغییر می‌دهد. در گذشته شاهد چنین امری در دنیای خودروها بودیم که ظاهرا پورشه آن را وارد صنعت کشتی‌سازی نیز کرده است. از Dynamiq GTT 115 در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

نوشته با پرداخت ۱۶ میلیون دلار، کشتی تفریحی پورشه را خریداری کنید! اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط