بسته الحاقی Blood Orchid بازی Rainbow Six: Siege منتشر شد

بازی Rainbow Six: Siege

بالاخره بسته الحاقی جدید و به‌روزرسانی بزرگ بازی Rainbow Six: Siege عرضه شد و از این پس بازیکنان می‌توانند با دریافت این به‌روزرسانی صاحب بسته الحاقی Blood Orchid شوند.

به طور قطع امروز، روز خیلی خوبی برای طرفداران بازی Rainbow Six: Siege است. چرا که همانطور که در ابتدای کار نیز گفته شد، مطابق زمان‌بندی‌ها و وعده‌های داده شده از سوی سازندگان، بسته الحاقی «ارکیده خونین» برای این عنوان پرطرفدار و مهیج منتشر شد.

این بسته الحاقی سه اپراتور جدید به نام‌های Ying ،Lesion و Ela Bosak به بازی اضافه می‌کند که دو اپراتور اول از واحد نیرو‌های ویژه آمریکا (Special Duties Units) و اپراتور سوم نیز از واحد نیر‌های ویژه ضد ترورسیم کشور لهستان (JW GROM) در بازی Rainbow Six: Siege حضور خواهند داشت البته بدیهی است که برای دستیابی به این سه اپراتور باید یا سیزن پس بازی را در اختیار داشته باشید و یا به صورت جداگانه این افراد را از طریق بازی خریداری کنید. همچنین در بسته ارکیده خونین، یک نقشه با نام Theme Park به بازی افزوده شده که واقع در کشور هنگ کنگ است و برای تمامی بازیکنان در دسترس خواهد بود.

این بسته الحاقی به جز مواردی که ذکر شد، تغییرات مختلفی را در گیم‌پلی به وجود آورده است و علاوه بر آن نیز بهبودهایی را نیز در زمینه گرافیک به همراه داشته است که باعث پیشرفت بازی از لحاظ کیفی می‌شود.

در ادامه نیز می‌توانید لانچ تریلر این بسته الحاقی را مشاهده نمایید.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

نوشته بسته الحاقی Blood Orchid بازی Rainbow Six: Siege منتشر شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط