تاریخ انتشار نسخه Complete بازی Little Nightmares مشخص شد

بازی Little Nightmares

نسخه Complete بازی Little Nightmares  که دارای سیزن پس و دیگر محتوای دانلودی بازی خواهد بود، در ماه اکتبر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

شرکت «باندای نامکو» (Bandai Namco) و استودیوی «ترسیر» (Tarsier) اعلام کردند که نسخه Complete بازی Little Nightmares را در تاریخ 27 اکتبر (5 آبان) امسال برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهند کرد.

این نسخه دارای بازی اصلی و سیزن پس آن می‌شود که 3 فصل را به نسخه استاندارد اضافه کرده که وقایع آن را از زوایای دیگر به تصویر خواهد کشید. در این فصل‌های اضافه، شخصیت‌ قابل بازی جدیدی به نام Runaway Kid وجود دارد که بازیکنان می‌توانند به وسیله آن، در بازی پیش‌روی کنند.

لازم به ذکر بوده که اولین فصل از این سیزن پس که «اعماق» (The Depths) نام دارد، از قبل برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است، اما 2 فصل دیگر به ترتیب در اواخر سال جاری و اوایل سال آینده منتشر خواهند شد.

در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی سازندگان بازی Little Nightmares را مطالعه کنید:

در بازی Little Nightmares بازیکنان با ترس‌های دوران کودکی خود مواجه می‌شوند. این بازی تاریک در یک کشتی مرموز به نام The Maw جریان دارد که ارواح خبیثی ساکن آن هستند. با پیش‌روی در بازی، بازیکنان وارد یک خانه عروسکی خواهند شد که باید از آن فرار کنند و پس از خانه عروسکی وارد محوطه بازی جدیدی می‌شوند که سرشار از رازهای بزرگ و کوچک است و بازیکنان باید آن رازها را کشف کنند. کودک درون خود را پیدا کنید و با استفاده از قدرت تخیل، به پیشواز این بازی بروید.

نسخه Complete بازی Little Nightmares در زمان انتشار 29.99 دلار قیمت خواهد داشت. این در حالیست که نسخه استاندارد این بازی برای کنسول‌های نام برده شده و البته پی‌سی با قیمت 19.99 دلار قابل تهیه است.

نوشته تاریخ انتشار نسخه Complete بازی Little Nightmares مشخص شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط