تاکنون چهار میلیون نسخه از بازی Resident Evil 7 برای فروشگاه‌ها ارسال شده است

بازی Resident Evil 7

به تازگی وبسایت رسمی بازی Resident Evil 7 اطلاعات و آمار جدید مالی که مربوط به این عنوان است را منتشر کرده که در آن از میزان نسخه‌های ارسال‌ شده برای فروش در سرتاسر جهان صحبت شده است.

در اوایل سال گذشته میلادی بود که ما شاهد انتشار هفتمین نسخه از مجموعه بازی‌های Resident Evil بودیم و بالاخره پس از سال‌ها یک Resident Evil که تا حد زیادی لایق این نام باشد را ملاقات کردیم. تغییر دید بازی به اول شخص، داستان جذاب و پرمحتوا و صحنه‌های هیجان‌انگیز از جمله عواملی بودند که بازی Resident Evil 7 را به عنوانی درخور توجه و پرطرفدار تبدیل کردند. علاوه‌بر این انتشار بسته الحاقی‌های مختلف برای این بازی نیز در موفقیت این اثر تاثیر زیادی گذاشته است.

تمامی عوامل ذکر شده جدای از تبدیل کردن بازی Resident Evil 7 به یک عنوان محبوب، از این بازی یک عنوان پرفروش ساختند که هنوز هم میزان فروش بالایی دارد. در گزارشی که وبسایت رسمی بازی منتشر کرده، تعداد نسخه‌هایی که برای فروشگاه‌های مختلف در سراسر دنیا ارسال شده است مشخص شده که این میزان به گفته کپ‌کام، چهار میلیون نسخه بوده است. البته بدیهی است که تمامی این چهار میلیون نسخه تاکنون به فروش نرسیده و سخنی از میزان فروش بازی به صورت دیجیتالی به میان نیامده است. اما با تمامی این اوصاف همه در جریان هستند که بازی Resident Evil 7 یکی از عناوین پرفروش و سودآور شرکت کپ‌کام بوده است.

نوشته تاکنون چهار میلیون نسخه از بازی Resident Evil 7 برای فروشگاه‌ها ارسال شده است اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط