تغییر مدیران بخش موبایل و فناوری ال‌جی به جهت بهبود عملکرد مالی نامناسب این بخش

با توجه به عملکرد ضعیف بخش موبایل و به‌منظور افزایش قدرت لازم برای رقابت در بازار گوشی‌های هوشمند، شاهد تغییر مدیران بخش موبایل و فناوری ال‌جی و انتصاب‌ها و ترفیعاتی در این بخش‌ها هستیم.

گزارش مالی سه ماهه سوم ال‌جی نشان داد که این کمپانی در تمام بخش‌های خود با پیشرفت روبرو بوده اما در بخش موبایل باز هم با ضرر مالی مواجه شده است. به همین جهت مدیران جدیدی برای بخش‌های موبایل، فناوری و بازاریابی این شرکت انتخاب شده‌اند. رئیس فعلی بخش ارتباطات سیار ال‌جی به پست جدیدی در این شرکت منصوب شده و به جای او، “هوانگ جونگ‌هوان” که سال‌ها تجربه‌ فعالیت در تحقیق و توسعه مانند پژوهش درباره نخستین گوشی‌های ال‌جی در سال 2009 را دارد به عنوان رئیس این بخش منصوب شده است.

ربات‌های ال‌جی

همین اتفاق برای مدیر ارشد بخش فناوری کمپانی ال‌جی یعنی آقای دکتر “اسکات اهن” رخ داد و با ترفیع درجه به مقام دیگری در همین کمپانی منصوب شد تا به جای او دکتر “پارک پیونگ” که تاکنون رئیس مرکز نرم‌افزار ال‌جی بود در سمت مدیر ارشد بخش فناوری ادامه فعالیت کند. ضمن آن‌که آقای “هان چانگ‌ هی” که تاکنون در سمت نایب رئیس بخش بازاریابی لوازم خانگی ال‌جی فعالیت می‌کرد با ترفیع درجه به عنوان مدیر ارشد مرکز بازاریابی جهانی این کمپانی انتخاب شد تا به فعالیت‌های ال‌جی در عرصه‌ جهانی سر و سامان بدهد. رئیس فعلی این بخش آقای “برایان نا” نیز از این پس به عنوان ریاست بخش اروپای غربی ال‌جی فعالیت خواهد کرد.

به‌علاوه، ال‌جی یک شرکت با ساختار بنگاه به بنگاه (B2B)‌ را نیز تاسیس کرده تا بر کسب و کار و فروش محصولات نظارت بیشتری داشته باشد. آقای “کوان سون‌هوانگ” که پیش از این رئیس بخش راهکارهای تجاری ال‌جی و مدیر بخش هندوستان ال‌جی بوده، به عنوان مدیر ارشد این شرکت منصوب شده است. به‌هر حال امیدواریم تغییر مدیران بخش موبایل و فناوری ال‌جی نهایتا منجر به بهبود کیفیت و عملکرد محصولات این کمپانی شود.

نوشته تغییر مدیران بخش موبایل و فناوری ال‌جی به جهت بهبود عملکرد مالی نامناسب این بخش اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط