تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Hello Neighbor منتشر شد

بازی Hello Neighbor

طی مراسم زنده‌ای که مربوط به کنسول نینتندو سوئیچ بود، ما شاهد نمایشی از بازی Hello Neighbor بودیم که یک عنوان وحشت و بقای پر از عناصر مخفی کاری است.

اگر با ساخته استودیو tinyBuild آشنایی ندارید، باید بگویم که در بازی Hello Neighbor جریان از این قرار است که شخصیت اصلی بازی به تازگی به یک محله آرام نقل مکان کرده، اما بعد از مدتی متوجه می‌شود که همسایه‌اش چیزی در زیرزمین خانه‌اش پنهان کرده است. شخصیت اصلی داستان، نمی‌تواند در این مورد بی‌تفاوت باشد و تصمیم می‌گیرد تا به صورت مخفیانه وارد خانه شود و آن‌ جاست که متوجه می‌شویم همسایه شخصیت داستان ما چندان هم فرد خوبی نیست. هوش مصنوعی همسایه، به مرور زمان از رفتار شما یاد می‌گیرد که قصد انجام چه کاری را خواهید داشت و سعی می‌کند با ساخت و گذاشتن تله در مسیر شما، مانع از فرار کردن شما از خانه شود. هوش مصنوعی بازی با توجه به روش بازی شما، تغییر خواهد کرد، پس ممکن است برای بار دوم که وارد خانه می‌شوید در مسیر قبلی تله‌هایی برای شما کار گذاشته شده باشند.

شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید:

.namasha-embed{position:relative;display:block;height:0;padding:0;overflow:hidden;padding-bottom:56.25%;} .namasha-embed-iframe{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;width:100%;height:100%;border:0;}

 

دانلود تریلر

رسیدن به زیرزمین کار آسانی نیست و قبل از آن باید یک سری کار خاصی انجام دهید. اگر همایسه متوجه شما شود و تنوانید از دستش فرار کنید، بازی از اول آغاز خواهد شد.

در حال حاضر بازی Hello Neighbor برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دسترس است، همچنی این عنوان برای نینتندو سوئیچ و پلی‌استیشن 4 نیز عرضه خواهد شد و 40 دلار قیمت خواهد داشت.

نوشته تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Hello Neighbor منتشر شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط