تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Sea of Thieves منتشر شد

بازی Sea of Thieves

در حال حاضر عناوین Halo یا Gears Of War مورد انتظارترین عناوین انحصاری مایکروسافت محسوب نمی‌شوند و باید پشت سر بازی Sea of Thieves قرار گیرند.

در ابتدا قرار بود که بازی Sea of Thieves که به دست استودیو خلاق و نوآور Rare ساخت می‌شود، در سال جاری روانه بازار شود ولی تاخیر خوردن بازی مانع محقق شدن این امر شد.

با اینکه بازی هنوز منتشر نشده است ولی چندی پیش نسخه آلفای بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفت و حالا ما تریلری از این عنوان برای شما آماده‎‌ کرده‌ایم. شما می‌توانید در این نمایش بخش‌هایی از بازی را مشاهده کنید:

دانلود تریلر

در بالا شما شاهد دزدان دریایی مست بودید که البته نباید شما را غالفگیر کند، چون خوردن الکل یکی از کارهای همیشگی دزدان دریایی است، اما با این وجود دیدن دزدان دریایی مست آن هم به شکل کارتونی باعث خنده آدم می‌شود.

بازی Sea of Thieves هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد ولی در سال آینده برای ویندوز 10 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.  Sea of Thieves یک عنوان چند نفره جاه‌طلبانه است که با محیط دزدان دریایی ادغام شده و قصد دارد با حس شوخ طبعی و همه زیبایی‌هایش به یکی از موفق‌ترین دست آوردهای استودیوی سازنده‌اش تبدیل شود.

نوشته تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Sea of Thieves منتشر شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط