تماشا کنید: مقایسه گرافیکی بازی L.A. Noire بر روی نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن 3 و 4

بازی L.A. Noire

بازی L.A. Noire در سال 2011 برای پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و پی‌سی منتشر شد و توانست با داستانی بسیار زیبا و فضاسازی عالی، به موفقیت‌های بسیاری دست یابد.

چند وقت پیش بود که راک‌استار  کاملا غیر منتظره خبر از انتشار بازی L.A. Noire برای نسل جدید کنسول‌ها داد و حالا این بازی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر شده است.

یک یوتیوبر به نام Candyland ویدئویی آماده کرده که در آن به مقایسه گرافیکی بازی بر روی نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 4 پرو و  پلی‌استیشن 3 می‌پردازد. مسلما بهترین نسخه مربوط به پلی‌استیشن 4 پرو است ولی در مقایسه پلی‌استیشن 3 و نینتندو سوئیچ باید گفت که نسخه نینتندو سوئیچ شفاف‌تر است و رنج افق دوربین در هر دو به یک اندازه است. دیگر جنبه‌های بازی بر روی نینتندو سوئیچ مثل حالت چهره‌ها به خوبی پلی‌استیشن 4 است و می‌توان در این زمینه آن‌ها را برابر دانست.

شما می‌توانید این ویدئو را در زیر تماشا کنید:

دانلود ویدیو

همچنین یک نسخه مخصوص واقعیت مجازی نیز از این عنوان در دست ساخت قرار داد ولی چند روز پیش تاخیر خورد و تاریخ انتشار آن‌ حدود یک ماه عقب برده شده است. نسخه واقعیت مجازی این بازی دارای ویژگی‌های خاصی خواهد بود که می‎توانید آن‌ها را در اینجا مطالعه کنید.

Gamezone[/source

نوشته تماشا کنید: مقایسه گرافیکی بازی L.A. Noire بر روی نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن 3 و 4 اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط