تماشا کنید: ویدیویی از مبارزات بازی Assassin’s Creed: Origins منتشر شد

بازی Assassin's Creed: Origins

ویدیوی جدیدی از بازی Assassin’s Creed: Origins منتشر شده است که به سیستم مبارزات این عنوان جهان باز و همچنین بخش گلادیاتورهای آن می‌پردازد.

به جرات می‌توان گفت که پس از نسخه Black Flag، بازی Assassin’s Creed: Origins یکی از وسوسه کننده‌ترین قسمت‌های کل این مجموعه به شمار می‌رود و دلیل آن هم این است که تمامی نقاط مثبت قسمت‌های قبلی را در خود گنجانده است. در این قسمت از بازی با سیستم مبارزات دگرگون شده‌ای طرف هستیم و دیگر آن سیستم مبارزه سینمایی که در قسمت‌های گذشته شاهد بودیم، در آن وجود نداشته و جای خود را با سیستم داینامیک‌تری عوض کرده است.

سایت IGN اخیرا ویدیوی جدیدی را از بازی Assassin’s Creed: Origins و بخش مبارزات آن منتشر کرده و در آن به صحبت در رابطه با ماموریت‌های مربوط به گلادیاتورها و عمق مبارزات بازی پرداخته است. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

 

بازیکنان در بازی Assassin’s Creed: Origins می‌توانند در میدان‌هایی که مخصوص گلادیاتورها طراحی شده‌اند، به مبارزه بپردازند. این میدان‌های نبرد حکم چالش‌هایی را برای بازیکنان دارند که مهارت‌های جنگی آن‌ها را محک خواهند زد و هرکدام نسبت به دیگری دارای تفاوت‌هایی خواهد بود. طبق گفته‌های «اشرف اسمائیل» (Ash Ismail)، کارگردان بازی Assassin’s Creed: Origins، بازیکنان در این میدان‌های مبارزه تنها می‌توانند از یک سلاح استفاده کنند که از تنوع زیادی نیز برخوردار هستند. بازیکنان در برخی از میدان‌ها تنها حق استفاده از تیر و کمان را دارند و باید اهداف خود را از راه دور مورد حمله قرار دهند که این شرایط در میدان‌های دیگر به کلی متفاوت خواهد بود؛ بنابراین، سبک انجام بازی و پیشروی در آن تغییر خواهد کرد.

علاوه‌بر این، باس‌ها نقش بسیار مهمی را در گیم‌پلی و مبارزات بازی Assassin’s Creed: Origins ایفا خواهند کرد. اشرف اسمائیل در این باره می‌گوید:

مبارزه با باس‌ها، تمامی مهارت‌های جنگی بازیکنان را در بازی Assassin’s Creed: Origins به چالش خواهد کشید. در بخش داستانی این عنوان باس‌های زیادی قرار داده شده‌اند که برخی از آن‌ها در ماموریت‌های فرعی نیز وجود دارند و برخی دیگر خود بر سر راه بازیکنان قرار می‌گیرند.

ناگفته نماند که بازی Assassin’s Creed: Origins در تاریخ 27 اکتبر (5 آبان) امسال برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

نوشته تماشا کنید: ویدیویی از مبارزات بازی Assassin’s Creed: Origins منتشر شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط