تماشا کنید: کیفیت بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی پلی‌استیشن 4 پرو

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

کنسول‌های میان نسلی به دلیل رقابت گرافیکی با پی‌سی عرضه شدند و با عرضه آن‌ها مقایسه‌های گرافیکی نیز طرفداران بیشتری پیدا کرد و حالا نوبت به مقایسه گرافیکی به بازی The Witcher 3: Wild Hunt رسیده است.

هنوز کنسول ایکس‌باکس وان ایکس عرضه نشده است و باید منتظر عرضه به روزرسانی بازی برای آن باشیم. اما به تازگی به روزرسانی پلی‌استیشن 4 پرو بازی منتشر شده است که تنها 100 مگابایت حجم دارد. نتیجه این به روزرسانی در زمینه گرافیکی بسیار قابل توجه است و بعضی از ویژگی‌های نسخه پی‌سی را به پلی‌استیشن 4 پرو  آورده است. البته باید در همین جا اعلام کنیم که هنوز نسخه پی‌سی بازی از لحاظ گرافیکی بهترین است. نکته قابل توجه این بوده که نسخه پلی‌استیشن 4 پرو هنوز در بعضی از مواقع شلوغ افت فریم دارد.

این ویدئو را می‌توان در زیر تماشا کرد:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

بنابر گزارش سایت Digital Foundry نسخه پلی‌استیشن 4 پرو نصف پیکسل‌های 4K واقعی را شامل می‌شود و رزولوشن آن 1920×2160 است. این کیفیت چندان قابل توجه نیست ولی مسلما از وضوح تصویر 1080p بهتر است.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال 2015 عرضه شد و افتخارات زیادی کسب کرد که در این میان توانست جایزه بهترین بازی سال و بیگ وینر را کسب کند و به عنوان پرافتخارترین بازی تاریخ شناخته می‌شود.

نوشته تماشا کنید: کیفیت بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی پلی‌استیشن 4 پرو اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط