جشنواره نور

جشنواره نور زمستانی ژاپن ۲۰۱۸

 

 

2366160_image2_1

.

جشنواره نور زمستانی ژاپن از ۲۴ آبان الی ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ در شهر کووانا کشور ژاپن برگزار می گردد.

.
جشنواره نور زمستانی ژاپن یکی از بهترین و زیباترین چراغانی های زمستانی کشور ژاپن به شمار می آید. پارک گیاه شناسی تفریحی نابانا نا ساتو که در شهر کوانا واقع شده، باغ های به دقت تزئین شده و گلخانه های عظیم چشمگیری را به نمایش می گذارد. این پارک در فصل بهار با طیف وسیعی از گل های مختلف، شکوفه ها و درختان آلبالو، از جمله ردیف ردیف گل های لاله، بنفشه های رنگارنگ و عطری و بابونه به طور رنگارنگی مزین می شود. و اما زمستان پیش رو و بازدیدکنندگان این پارک که می توانند از یکی از چشمگیرترین چراغانی های ژاپن در جشنواره نور زمستانی این کشور لذت ببرند. زمانیکه هزاران بازدیدکننده از راه می رسند، عطر گل ها با سرمای زمستان در هم می آمیزد تا از تونل نور معروف و نمایش ها و طرح های فوق العاده نور که سرتاسر پارک تفریحی و آب های آن را می پوشاند، لذت ببرند. بزرگترین چراغانی زمستانی ژاپن که با بیش از ٧ میلیون لامپ LED ایجاد شده و با استفاده از پنل های خورشیدی شارژ می شوند تا مانع اثرات منفی آنها بر محیط زیست شود، هر سال شامل نمایش های تفریحی نور می باشد- نمایش های گذشته شامل “کوه فوجی در غروب” و سپیده دم بود. جشنواره نور زمستانی ژاپن یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم…
.

درباره جشنواره نور زمستانی ژاپن بیشتر بدانید!

.

پارک نابانا نا ساتو می تواند ادعا کند که از یکی از بزرگترین و بهترین نمایش های نور سراسر ژاپن برخوردار است. تونل های نور تشکیل شده از میلیون ها لامپ که روکش آنها، حباب های تزئینی به شکل گل است، صحنه های طبیعی شگفت انگیزی همچون کوه فوجی در غروب و رنگین کمانی در پهنای آسمان را شکل می دهد.

این مکان نه تنها بدلیل باغ های گیاه شناسی، بلکه به خاطر چشمه های آبگرم و شکوفه های گل که در سرتاسر سال وجود دارند، رستوران ها و مغازه های آن معروف است. این پارک که از ساعت ٩ صبح تا ٩ شب باز است، یکی از محبوب ترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری به شمار می آید که به ویژه در تعطیلات آخر هفته آماده استقبال از گردشگران زیادی است.

پارک تفریحی نابانا نا ساتو که از ساعت ٩ صبح تا ٩ شب باز است، به تنهایی می تواند در سراسر سال لذتبخش باشد، اما جشنواره نور زمستانی ژاپن که به مدت چهار ماه از اواسط نوامبر تا اواسط مارس در این پارک برگزار می شود باعث می شود تا گردش در آن لذتبخش تر شود. البته گاهی این جشنواره طولانی تر هم می شود، از اوایل اکتبر شروع می شود و تا روز ولنتاین یا حتی تا فصل بهار ادامه می یابد.

.
.
1512_tochigi_main
.
.
3055322084_c69f842f96_b
.
.
5404735087_14c20ff160_b
.
.
8115990343_05c943d0f7_c
.
.
shutterstock_788055115
.
.
IMG_1947
.
.
IMG_2018
.
.
IMG_1963
.
.
1
.
.
2.
.
3.
.
4
.
.
.
.
.
.
20ist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط