خبرهای جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops 4 در راه است

بازی Call of Duty: Black Ops 4

کارگردان استودیوی «تری‌آرک» (Treyarch) در حساب توییتر خود متن جدیدی مربوط به بازی Call of Duty Black Ops 4 را قرار داده است.

«دیوید واندرهار» (David Vonderhaar)، کارگردان استودیوی تری‌آرک، با حساب توییتر خود کاری کرده است که کم‌تر کسی تمایل به انجامش را دارد. او تمامی نوییت‌های قبلی خود (به غیر از یک پست) را پاک کرده و نام کاربری خودش را نیز تغییر داده است. در تنها پست باقی‌ مانده از حساب واندرهار نوشته زیر را مشاهده می‌کنیم:

من عادت داشتم چیزها را به 2 دسته تقسیم کنم. سیاه و سفید، صفر و یک. اتفاقی که به زودی رخ می‌دهد نشان دهنده چیزی است که تا کنون یاد گرفته‌ام و شما هنوز اطلاعی از آن ندارید. چراغ‌ها خاموش.

هنوز مشخص نیست که منظور از این نوشته چه چیزی است، اما بدون شک به داستان بازی Call of Duty Black Ops 4 ربط پیدا می‌کند. در اخبار دیگر مربوط به بازی Call of Duty Black Ops 4، ناشر آن، شرکت اکتیویژن اعلام کرده بود که به دقت در حال بررسی حالت بتل رویال در بازی‌های دیگر بوده و احتمال دارد به زودی از این حالت در بازی‎‌های مطرح خود نیز استفاده کند.

طبق سنت چندین سال اخیر، انتظار می‌رود که بازی Call of Duty Black Ops 4 در نیمه دوم سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر شود.

نوشته خبرهای جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops 4 در راه است اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط