دانلود و معرفی بازی موبایل Space Frontier

بازی موبایل Space Frontier

در ادامه با معرفی بازی موبایل Space Frontier که جزو آثار کژوال و سرگرم کننده محسوب می‌شود، همراه گیم‌شات باشید.

اگر آن دسته از بازی‌سازانی را که در انواع سبک و سیاق‌ها اثر هنری تولید می‌کنند از معادله حذف کنیم، گروهی باقی خواهد ماند که به نوعی پایبند به سبکی خاص بوده و یک رویه ثابت را در پیش گرفته‌اند. استودیو «کچاپ» (Ketchapp) از زمان تاسیس تا به امروز، با رسالت سرگرمی وارد دنیای بازی‌های ویدیویی شده و تمام اهداف خود را بر روی خلق ایده‌هایی نو، گیم‌پلی ساده اما چالش‌برانگیز و نهایتا ایجاد حس لذت در مخاطب متمرکز ساخته است. با تجربه عناوینی مانند Break Liner می‌توانید به جمع و جور بودن افکار طراحان این استودیو برای پدید آوردن آثار جذاب و ساده موبایلی پی ببرید.

بازی موبایل Space Frontier به تازگی وارد مارکت عناوین تلفن همراه شده و در طول مدت زمانی نه چندان زیاد، مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گرفته است. طبق رسوم ثابت استودیو Ketchapp، در این عنوان کژوال و جذاب هم می‌بایست با سرعت عملی بالا گیم‌پلی را پیش ببرید. لوکیشن بازی در جایگاه‌های موشکی گوناگونی رخ می‌دهد و وظیفه بازیکن نیز ارسال صحیح این موشک‌ها به آسمان است. اگر تا به امروز حتی یکی از ساخته‌های این استودیو را تجربه کرده باشید، می‌توانید به راحتی با بازی موبایل Space Frontier ارتباط برقرار کنید زیرا روند گیم‌پلی تا حد بسیار زیادی مانند ساخته‌های پیشین تیم Ketchapp است.

بازی دارای مراحل فراوانی بوده که تمامی‌شان در پایگاه موشکی مذکور جریان دارند و هدف اصلی بازیکن نیز در انجام ضربات متعدد برای بریدن سریع موشک‌ها و نهایتا پرتابی بلندتر خلاصه می‌شود. شاید در نگاه نخست این عمل بسیار ساده جلوه کند اما با گذشت زمان و رسیدن به مرحله‌های جدیدتر همراه با چاشنی محدودیت زمان، چالش‌هایی اساسی را تجربه خواهید کرد که گاها حرص‌آور اما کماکان مهیج هستند! در هر مرحله باید با اعلام آمادگی منتظر رهایی موشک از جایگاه باشید و در یک فاصله زمانی بسیار اندک، بیشترین بازدهی را برای پرتابی قدرتمند ایجاد نمایید. قطعا بلندترین پرتاب موشک امتیاز بیشتری را به بازیکنان می‌دهد اما با سرعت عملی متوسط نیز می‌توانید از مراحل با موفقیت و البته امتیازی کمتر عبور کنید.

چالش‌برانگیزترین مانع در گیم‌پلی بازی موبایل Space Frontier مربوط به انفجار موشک‌ها است. این مورد که اغلب گریبان مخاطب را می‌گیرد، در صورت عدم هماهنگی دقت و سرعت بازیکن هنگام ضربه‌ زدن اتفاق می‌افتد. بازی موبایل Space Frontier یک عنوان آرکید با محوریت سرگرمی و رکوردزنی محسوب می‌شود که در آن علاوه‌بر کسب امتیازات بالا برای ارتقا مهارت‌ها یا خریدهای مختلف، می‌توانید رکوردهای خود را با سایر بازیکنان یا دوستان به اشتراک بگذارید.

در نهایت اگر به دنبال اثری بسیار ساده از لحاظ ساختار اما جذاب و نسبتا دشوار در زمینه گیم‌پلی می‌گردید تا اوقات فراغت یا انواع توقف‌های روزانه خود را در اماکن عمومی مثل اتوبوس سپری کنید، بازی موبایل Space Frontier و دیگر ساخته‌‌های استودیو Ketchapp را از دست ندهید.

دانلود از پلی استور

دانلود از اپ استور

نوشته دانلود و معرفی بازی موبایل Space Frontier اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط