زبان بدن دامادترامپ

زبان بدن دامادترامپ

در حاشیه سفر جراد کوشنر داماد ترامپ و مشاور کاخ سفید به عراق و بازدید از پایگاه ارتش آمریکا در این کشور مقاله ای کوتاه از داماد رئیس جمهور خودشیفته امریکا تحریر نمودم که ارزو می کنم برایتان مفید باشد.

نام  و نام خانوادگی : جرد کوشنر متولد ۱۹۸۱

سمت : تاجر، سرمایه‌گذار و فعال سیاسی آمریکایی

 تحصیلات :  لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه هاروارد و جی دی و ام بی ای از دانشگاه نیویورک

14 3 بیوگرافی جرد کوشنر داماد دونالد ترامپ

جرد کوشنر کیست ؟

جرد مالک اصلی هلدینگ و توسعه املاک کوشنر پراپرتیز و شرکت انتشار روزنامه نیویورک آبزرور است. او پسر ساختمان ساز آمریکایی چارلز کوشنر و شوهر ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا است و همینطور از مشاورین ارشد کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ بود .
جرد بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶،  ۷ میلیارد دلار در املاک نیویورک سرمایه‌گذاری کرد. در سال ۲۰۰۷، در ۲۶ سالگی گران‌قیمت‌ترین خرید مالکیت یک ساختمان را در تاریخ آمریکا انجام داد.

11 2 بیوگرافی جرد کوشنر داماد دونالد ترامپ

ازدواج : 

جرد کوشنر سال ۲۰۰۹ با ایوانکا تاجر , نویسنده , مانکن سابق آمریکایی و دختر دونالد ترامپ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های آرابلا ، جوزف و تئودور است .

4 3 بیوگرافی جرد کوشنر داماد دونالد ترامپ

کوشنر , مشاور ارشد کاخ سفید :

بنا بر اعلام اعضای تیم انتقالی رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، «جرد کوشنر»، به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید در حوزه تجارت و خاورمیانه فعالیت خواهد کرد. حضور یکی از اقوام نزدیک رئیس‌جمهور در کاخ سفید، یک رخداد نادر است.
به گفته این افراد، کوشنر ۳۵ ساله پس از دریافت مشاوره حقوقی در خصوص نقض نشدن قانون مبارزه «با اولویت‌بخشی به اقوام» در صورت حضور در کاخ سفید، این سمت را پذیرفت. این سمت – بر خلاف سمت‌های کابینه – به تأیید سنا نیازی ندارد و پولی هم از قبل آن به کوشنر پرداخت نخواهد شد.

هنوز دولت دونالد ترامپ روی کار نیامده است اما تحولات در برخی جناح‌ها موجبات شگفتی را فراهم آورده و تازه‌ترین آنها هم نقشی است که داماد این خاندان میلیاردر ممکن است در دولت جدید ایفا کند.

نیویورک تایمز پنج‌شنبه گذشته گزارش داد، جارد کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ با یک وکیل صحبت کرده تا ببیند که آیا طبق قانون ضد پارتی‌بازی فدرال، قانونی است که نقشی را در کاخ سفید داشته باشد یا خیر.

کوشنر ۳۵ ساله در کمپین ترامپ نقش مشاور ترامپ را ایفا می‌کرد و گفته می‌شود که به دلیل فشارهایش موجب شده تا زمینه اخراج کریس کریستی، فرماندار ایالت نیوجرسی که از چهره‌های مطرح جمهوری‌خواهان بود و انتظار می‌رفت که پستی در دولت جدید بگیرد، فراهم شود.

براساس قانون ۱۹۶۷ ضد پارتی‌بازی فدرال، هیچ مقامی نمی‌تواند عضو مذکر یا مونث از خانواده‌اش را استخدام کند. اما گزارش‌های خبری حاکی از آن است که کوشنر تلاش دارد تا راهی قانونی بیابد و کارش را پیش ببرد. جارد کوشنر تاجر، سرمایه‌گذار و فعال سیاسی آمریکایی است و مالک اصلی هلدینگ و توسعه املاک کوشنر پراپرتیز و شرکت انتشار روزنامه نیویورک آبزرور است. او پسر ساختمان ساز آمریکایی چارلز کوشنر است. همین مسائل باعث شده تا منتقدان نگران شوند که او نتواند مرز میان خدمت دولتی و مدیریت کسب و کار تجاری سودمند را حفظ کند.

این نگرانی وجود دارد که ترامپ برای گرفتن مشاوره عمدتا به سمت فرزندانش متمایل شود و برای اتخاذ تصمیم‌های مهم به آنها وابسته شود؛ دقیقا همان کاری که برای مدیریت امپراتوری میلیاردی خودش می‌کرده است.

دارل وست،‌ از کارشناسان ارشد موسس بروکینگز گفت: نگرانی بسیاری درباره نقشی که خانواده ترامپ در دوره گذار سیاسی انجام می‌دهند، وجود دارد. داماد ترامپ نقش فعالی در انتصاب‌های مهم دارد و چهره‌های مطرحی را وادار به استعفا کرده است. این خطر وجود دارد که همان خانواده‌ای که کسب و کار ترامپ را اداره می‌کند، همچنین در اتخاذ تصمیم‌های مهم دولتی مشارکت داشته باشد. از میان رفتن مرز میان کارهای دولتی و شخصی می‌تواند مشکلات اخلاقی مهمی در ادامه راه ایجاد کند.

او افزود: در گذشته اعضای خانواده‌هایی بوده‌اند که نقش مهمی ایفا کرده‌اند اما با وجودی که یک کسب و کار میلیاردی نداشتند، مرز میان خدمت دولتی و منفعت شخصی را در هم شکستند و آنها را در هم آمیختند؛ این مساله‌ای است که ناظران خارجی را هم نگران می‌کند.

دن ماهافی، تحلیلگر مرکز مطالعات ریاست جمهوری و کنگره به شینهوا گفت، درست است که کوشنر نفوذ فوق‌العاده زیادی در روند انتقالی دارد اما هنوز مشخص نیست که آیا او به صورت تصادفی افراد را اخراج می‌کند و یا نه.

او تاکید کرد: در این برهه زمان او همچنان همانند دوران کمپین ریاست جمهوری به پدر زن خود مشورت می‌دهد. این را می‌توان پارتی‌بازی در دوره انتقالی توصیف کرد اما مهمترین سوالی که پیش می‌آید تضاد منافع است؛ تضاد منافعی که حاصل کسب و کار تجاری و نقش خانوادگی اوست.

نوشته زبان بدن دامادترامپ اولین بار در مازیار میر | زبان بدن | مدیریت | بازاریابی | کارآفرینی|مشاور. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط