سانگ شات: دانلود موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

بازی Life Is Strange جز یکی از بهترین عناوین داستان‌محور به همراه شخصیت‌هایی دوست‌داشتنی و فراموش نشدنی بود که با عرضه فصل دومش بازیکنان را به قبل از فصل یک خود بر می‌گرداند. با ما در دانلود موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm همراه باشید.

داستان این عنوان، 3 سال قبل‌تر از بازی Life is Strange روایت می‌شود. بازیکنان این بار کنترل شخصیت «کلویی» (Chloe) شانزده ساله را به دست خواهند گرفت که به تازگی پدرش را از دست داده و بهترین دوستش، «مکس» (Max)، نیز به شهر دیگری نقل مکان کرده است. مشکل از دست دادن پدر و بهترین دوستش باعث می‌شوند که کلویی به سمت مصرف مواد مخدر، مشروب و پارتی‌های شبانه روی آورد تا از زندکی فلاکت بار حقیقی خود رهایی یابد.

به هر حال، کلویی در ادامه با «ریچل امبر» (Rachel Amber)، یکی از محبوب‌ترین دخترهای مدرسه، دوست می‌شود. به گفته شرکت اسکوئر انیکس، ریچل امبر جزو آن دسته‌ از شخصیت‌هایی است که همه جا و همه کس را شیفته خود می‌کند. البته این دختر محبوب رازهای مخوف خانوادگی خود را مخفی کرده است که در ادامه بازی کلویی نیز گرفتار همین رازها می‌شود. بازیکنانی که تاکنون بازی Life is Strange را تجربه کرده‌اند، از پایان غم‌انگیز ریچل خبر دارند.

استودیوی سازنده بازی Life is Strange: Before the Storm اعلام کرد که این عنوان 6 تا 9 ساعت گیم‌پلی در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. جالب است بدانید که فصل اول این عنوان 10 تا 12 ساعت گیم‌پلی داشت و به خاطر 3 قسمتی بودن این پیش‌درآمد، می‌توان مدت زمان نسبتا کوتاه گیم‌پلی آن را نادیده گرفت. موردی که در آخر به آن رسیدیم، این بود که داستان گذشته کلویی و نشان دادن مشکلات شخصی و زندگی‌اش، کشش بیشتری از 3 قسمت ندارد.

موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

موسیقی متن این عنوان را یک گروه موسیقی سه نفره که در سبک ایندی راک هستند بر عهده گرفته‌اند. گروه موسیقی Daughter که در سبک‌های Indie folk ،indie rock ،alternative ،rock folk ،rock neo و folk ambient در سال 2010 در انگلستان شروع به فعالیت کردند. این گروه در کارنامه خود سه آلبوم، سه تک آهنگ و چهار EP منتشر کرده‌اند. «النا تونرا» (Elena Tonra) پایه‌گذار این گروه و خواننده، نوازنده گیتار و bass آن است. اعضای دیگر این گروه شامل ایگور هافلی(Igor Haefeli) نوازنده گیتار، bass و «رمی آگویلله» (Remi Aguilella) نوازنده ساز‌های ضربه‌ای و درام است. این گروه در سال‌های اخیر با آلبوم‌های خود پا فراتر از یک گروه محلی قرار داده و در نقاط مختلف چهان آثار خود را ارائه داده است.

با گیم شات در دانلود آلبوم موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm همراه باشید.

 

آلبوم موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

آلبوم: Music From Before the Storm
سبک: Alternative Rock
نوشته شده توسط: Daughter (band)
تنظیم شده توسط: Glassnote Entertainment Group LLC
تاریخ انتشار: September 1, 2017
مدت زمان: 46:53
فرمت موسیقی‌متن: Mp3 320 kbps
حجم: 109.09MB

لیست موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

دانلود موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm

نوشته سانگ شات: دانلود موسیقی متن Life Is Strange: Before the Storm اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط