شیائومی از قفل هوشمند درب مجهز به سنسور اثر انگشت رونمایی کرد

شرکت شیائومی گجت هوشمندی برای امنیت منزل طراحی کرده که قفل هوشمند درب نام دارد و مجهز به سیستم تشخیص اثر انگشت است. این محصول با اثر انگشت شما کار می‌کند و قیمتی برابر با 256 دلار یا 1699 یوان دارد.

برای باز کردن درب می‌توانید از چهار روش استفاده کنید: استفاده از اثر انگشت، اپلیکیشن موبایل با اتصال بلوتوث، رمز عبور و دکمه فیزیکی روی قفل. تمرکز اصلی تولیدکنندگان در تقویت سیستم تشخیص اثر انگشت این قفل بوده است. قفل هوشمند شیائومی بیش از ده سال عمر می‌کند و 100000 بار تست فشار را بدون ضعیف شدن سپری می‌کند. طراحی ساختار این قفل هوشمند به‌صورت یکپارچه بوده و در استفاده مکرر، اثر انگشت بر روی آن باقی نمی‌ماند.

قفل در هوشمند شیائومی

قفل هوشمند درب شیائومی از تراشه زنده اثر انگشت بهره برده و پس از دریافت داده‌ها، آن‌ها را در منطقه امن به‌صورت جداگانه محافظت می‌کند. فرقی ندارد چندساله باشید، 7 ساله یا 70 ساله، به‌راحتی می‌توانید با این قفل هوشمند کار کنید. درصد خطای قفل درب شیائومی 0.0005 درصد است. این قفل هوشمند در برابر دما مقاوم بوده و از دمای 25- درجه تا 55 درجه سلسیوس کار می‌کند.

قفل در هوشمند شیائومی

شاید دزدی سعی داشته باشد از سد این قفل هوشمند بگذرد، شیائومی برای این قسمت چه تدبیری اندیشیده است؟ اگر شخصی 15 بار اثرانگشت ناآشنایی را امتحان کند، سیستم هشدار می‌دهد و از کاربر رمز 6 رقمی و رمز عبور anti-peeping که 16 رقمی است را می‌خواهد.

قفل در هوشمند شیائومی

قفل در هوشمند شیائومی

نوشته شیائومی از قفل هوشمند درب مجهز به سنسور اثر انگشت رونمایی کرد اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط