فروش 26 هزار نسخه‌ای بازی Destiny 2 به صورت دیجیتالی در ژاپن

بر اساس آمار منتشر شده به نظر می‌رسد که از بازی Destiny 2 حدود 26 هزار نسخه به صورت دیجیتالی در ژاپن فروش رفته است.

نشریه «فامیتسو» (Famitsu) گزارش ماهیانه فروش بازی‌های دیجیتالی کشور ژاپن را منتشر کرده است. در این گزارش می‌توانیم عملکرد بازی Destiny 2 را در ژاپن مشاهده کنیم که نسبت به قسمت قبلی خود با فروش بسیار پایین‌تری مواجه شده است. در ادامه می‌توانید میزان فروش دیجیتالی بازی‌های ماه سپتامبر کشور ژاپن را بر اساس پلتفرم‌های مقصد مشاهده کنید:

  1. Pokémon Gold/Silver- تری‌دی‌اس- 78 هزار و 834 نسخه
  2. Destiny 2- پلی استیشن 4- 26 هزار و 242 نسخه
  3. Everybody’s Golf- پلی استیشن 4- 20 هزار و 563 نسخه
  4. Dragon Quest X- نینتندو سوئیچ- 19 هراز و 959 نسخه
  5. Splatoon 2- نینتندو سوئیچ- 18 هزار و 652 نسخه
  6. Pro Evolution Soccer 2018- پلی استیشن 4- 11 هزار و 652 نسخه
  7. Minecraft نسخه پلی‌استیشن 4- 10 هزار و 763 نسخه
  8. Pokkén Tournament DX- ده هزار و 182 نسخه
  9. Dragon Quest X- پلی استیشن 4- 6 هزار و 348 نسخه
  10. Dragon Quest XI پلی استیشنن 4- 5 هزار و 685 نسخه

قبل از هز چیز باید خاطر نشان کرد که فروش بازی Destiny 2 در کشور ژاپن به هیچ‌وجه نمی‌تواند حتی به قسمت قبل (که بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 منتشر شد) نزدیک شود. این عنوان تیراندازی اول شخص توسط بازی Pokémon Gold/Silver که فروش دیجیتالی بیشتری نسبت به فروش فیزیکی تجربه کرده، به جایگاه دوم رانده شده است.

بازی Destiny 2

به هر حال، لقب پرفروش‌ترین بازی ماه سپتامبر به بازی Everybody’s Golf تعلق می‌گیرد که در ماه گذشته بر روی پلی استیشن 4 حدود 165 هزار و 74 نسخه به صورت فیزیکی آن هم تنها در ژاپن فروش رفته است. البته از لحاظ دیجیتالی این بازی نتوانست موفقیت زیادی را کسب کند و اندکی بالاتر از بازی Splatoon 2  قرار گرفت.

لازم به ذکر بوده که نسخه پلی استیشن 4 بازی Dragon Quest X  نسبت به نسخه نینتندو سوئیچ آن در ماه سپتامبر عملکرد ضعیف‌تری از خود به جا گذاشت، اما فراموش نکنیم که نسخه پلی استیشن 4 این بازی بر خلاف نسخه نینتندو سوئیچ که در ماه سپتامبر منتشر شد، در ماه آگوست منتشر شده و به همین دلیل فروش کم‌تری را ثبت کرده است. با همه این تفاسیر، به نظر می‌رسد که نسخه پلی استیشن 4 بازی Dragon Quest XI  از لحاظ دیجیتالی فروش خود را پشت سر گذاشته و بیش از این توان باقی ماندن در لیست 10 بازی پرفروش کشور ژاپن را ندارد.

نوشته فروش 26 هزار نسخه‌ای بازی Destiny 2 به صورت دیجیتالی در ژاپن اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط