فیل اسپنسر: E3 2018 کاملا متفاوت خواهد بود

فیل اسپنسر

از آنجایی که در حال نزدیک شدن به فصل بهار هستیم، شرکت‌ها و ناشرهای بزرگ در حال آماده سازی خود برای بزرگ‌ترین گردهمایی در صنعت بازی‌سازی هستند و حالا فیل اسپنسر درباره E3 2018 و پشتیبانی شرکت‌های ژاپنی از ایکس‌باکس صحبت کرده است.

یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های کنسول ایکس‌باکس وان و مایکروسافت، ژاپن و نداشتن حمایت بازیکنان و توسعه دهندگان این کشور است. اولین کنسول ایکس‌باکس عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه داشت ولی ایکس‌باکس 360 به بدترین شکل ممکن کار کرد. در مورد ایکس‌باکس وان ولی مایکروسافت نقشه‌های بزرگی داشت که همه آن‌ها با کنسل شدن ساخت Scalebound که توسط کامیا در دست توسعه قرار داشت، خراب شد.

طی رویداد E3 در سال گذشته مایکروسافت از بازی Dragon Ball FighterZ رونمایی کرد که توسط ناشر ژاپنی، بندای نامکو ساخته شده و این احتمال وجود دارد که در مراسم امسال شاهد عناوین ژاپنی بیشتری در کنفرانس مایکروسافت باشیم. وقتی در این مورد از فیل اسپنسر سوال پرسیده شد، توضیح داد که دیگر ناشران نسبت به نمایش بازی Dragon Ball FighterZ واکنش خوبی نشان داده‌اند و احساس خوبی نسبت به پشتیبانی بیشتر آن‌ها برای نمایش سال جاری دارد.

بعد از این از او درباره برنامه‌های مایکروسافت در E3 2018 سوال پرسیده شد که گفت قصد دارد امسال کاملا متفاوت عمل کنند. آن‌ها نیاز دارند تا رشد کنند، یاد بگیرند و قصد دارد همه این کارها را در مراسم اسمال انجم دهند. این حرف‌هایی هستند که ما همیشه از فیل اسپنسر شنیده‌ایم ولی در این سال‌ها کمتر کنفرانس خوبی از مایکروسافت در رویدادهای مختلف در سطح جهان مشاهده کرده‌ایم.

او همچنین درباره پشتیبانی ایکس‌باکس وان ایکس از موس و کیبورد نیز صحبت کرد و گفت که سیاست خاصی در این زمینه ندارند و به صورت پیش فرض بازی‌های ایکس‌باکس وان از موس و کیبورد استفاده نمی‌کنند، مگر اینکه سازنده این گزینه را در بازی قرار داده باشد. او همچنین به شایعه آورده شدن استیم به ایکس‌باکس وان اشاره کرد و گفت که این کار غیرممکن است و اساس اصول کار ایکس‌باکس با پی‌سی بسیار فرق دارد.

نوشته فیل اسپنسر: E3 2018 کاملا متفاوت خواهد بود اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط