لارا کرافت با بازی Final Fantasy Brave Exvius وارد دنیای Final Fantasy می‌شود

لارا کرافت

سال 2018 برای طرفداران مجموعه بسیار قدیمی و کلاسیک Tomb Raider بسیار هیجان انگیز خواهد بود و در کنار اکران اقتباسی جدید از آن، شاهد نسخه جدیدی با حضور لارا کرافت خواهند بود.

در کنار این دو موضوع بسیار مهم، خبر دیگر وارد شدن شخصیت لارا کرافت به دنیای بازی Final Fantasy است. شرکت اسکوئر انیکس که صحب حقوق مربوط به مجموعه Final Fantasy و Tomb Raider است به طور رسمی خبر از این داده که لارا کرافت در بازی موبایلی Final Fantasy Brave Exvius وارد دنیای فاینال فانتزی خواهد شد. این بازی موبایلی برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌می‌شود و هدف از ساخت آن، استفاده بهتر از عناوین کلاسیک در بازار بازی‌های گوشی است که سعی می‌شود با توسعه گیم‌پلی شبیه به نسخه اصلی طرفداران را جذب خود کند. این بازی در حال حاضر هم محبوبیت بسیار بالایی دارد و تاکنون بیش از 30 میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است.

لارا کرافت یکی از شخصیت‌های قابل بازی خواهد بود ولی باید او را در یک رویداد خاص به دست آورد و یا با انجام دادن چالش‌های روزانه به شما داده شود. این اولین بار نیست که شخصی خارج از دنیای Final Fantasy وارد این بازی می‌شود و ما در سال گذشته شاهد این بودیم که خواننده پاپ، «آریانا گرانده» (Ariana Grande)، نیز به بازی اضافه شده بود.

بازی Final Fantasy Brave Exvius هم‌اکنون برای سیستم‌ عامل‌‌های IOS و اندرویدی در دسترس است.

نوشته لارا کرافت با بازی Final Fantasy Brave Exvius وارد دنیای Final Fantasy می‌شود اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید