ماد Red Dead Redemption برای بازی Grand Theft Auto V به زودی منتشر خواهد شد

بازی Grand Theft Auto V

همانطور که در تیتر مشاهده می‌کنید، گروهی از توسعه دهندگان در حال تهیه مادی هستند که نسخه پی‌سی بازی Grand Theft Auto V را به Red Dead Redemption تبدیل می‌کند.

در گذشته نیز شاهد تیم‌های توسعه دهنده‌ای بوده‌ایم که قصد داشتند دنیای بازی Red Dead Redemption  را از طریق ماد به بازی Grand Theft Auto V بیاورند، اما به دلیل وجود مشکلات حقوقی و نقص قانون کپی رایت، شرکت «تیک-تو» (Take-Two) از آن‌ها شکایت کرده و مانع از ساخت این ماد مورد انتظار شده بود. حال به نظر می‌رسد که تیم دیگری تصمیم گرفته تا به این رویا جامه عمل بپوشاند و بازی Red Dead Redemption را یک بار برای همیشه از طریق Grand Theft Auto V  به پی‌سی بیاورد. این ماد Red Dead Redemption V نام دارد و توسط تیم «وایت» (White) در حال توسعه است. تیم وایت اعلام کرد که به زودی تریلری را از این ماد منتشر خواهد کرد، اما تا آن موقع می‌توانید تصاویر زیر را مشاهده کنید.


هدف تیم وایت این است که بتواند دنیای بازی Red Dead Redemption را به صورت کلی در جهان بازی Grand Theft Auto V پورت کند و با توجه به تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد که در کار خود موفق بوده‌ است. لازم به ذکر بوده که این ماد بر مبنای نسخه ایکس‌باکس 360 بازی Red Dead Redemption در حال توسعه است. در ادامه می‌توانید پرسش و پاسخ مربوط به ماد جدید بازی Grand Theft Auto V که توسط تیم وایت در حال ساخت بوده را مطالعه کنید:

سوال: Red Dead Redemption V چیست؟

جواب: Red Dead Redemption V ماد ساخته شده توسط تیم وایت برای بازی Grand Theft Auto V بوده و هدف از آن، پورت کردن دنیای بازی Red Dead Redemption در نقشه Grand Theft Auto V است.

سوال: آیا این ماد از بخش آنلاین و چند نفره پشتیبانی خواهد کرد؟

جواب: خیر. این ماد صرفا برای بخش آفلاین در حال توسعه است.

سوال: این ماد چه زمانی منتشر خواهد شد؟

جواب: امیدوار هستیم تا اوایل تابستان سال جاری میلادی این ماد را منتشر کنیم.

سوال: چه بهبودهایی را در این ماد شاهد خواهیم بود؟

جواب: اکثر بهبودها و پیشرفت‌‎ها در گرافیک، سایه‌ها و لبه اجسام خلاصه خواهد شد.

سوال: حجم نهایی ماد Grand Theft Auto V چقدر خواهد بود؟

جواب: حدود 2 گیگابایت.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، تیم توسعه وعده داده است تا به زودی تریلر جدیدی از ماد بازی Grand Theft Auto V منتشر کند و خود ماد نیز به احتمال زیاد در تابستان 2018 منتشر خواهد شد. امیدوار هستیم که تیک-تو جلوی پیشرفت تیم وایت را نگیرد و پی‌سی گیمرها نیز بتوانند به نوعی بازی Red Dead Redemption  را بر روی سینم‌های خود تجربه کنند.

نوشته ماد Red Dead Redemption برای بازی Grand Theft Auto V به زودی منتشر خواهد شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط