مقدار تولید نینتندو سوئیچ به دو میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت

نینتندو سوئیچ

همه می‌دانند که تقاضا برای کنسول نینتندو سوئیچ بسیار بالاست و شرکت نینتندو در زمینه تولید و توزیع کنسول سابقه چندان خوبی ندارد.

به خاطر عملکرد خوب نینتندو سوئیچ و تقاضای زیاد طرفداران شرکت نینتندو میزان تولید این کنسول را افزایش داده و قرار است ماهانه دو میلیون دستگاه سوئیچ تولید شود. این واکنش از سوی نینتندو به دلیل تقاضای بالای طرفداران آسیایی است و این شرکت قصد دارد تا آخر سال 2017، 20 میلیون دستگاه سوئیچ تولید کند.

با وجود افزایش میزان تولید نینتندو سوئیچ این کنسول همچنان در ژاپن نایاب است و موجودی آن تا آغاز همین ماه میلادی جاری در کشور تایوان صفر بود. همچنین انتظار می‌رود که از آغاز سال 2018 نینتندو سوئیچ در چین نیز عرضه شود و میزان فروش آن بسیار افزایش یابد. هدف نهایی نینتندو از افزایش تولید سوئیچ می‌تواند بازار تعطیعات زمستانی باشد.

نینتندو سوئیچ تنها چند ماه پیش عرضه شده و توانسته بازخوردهای و فروش بسیار خوبی داشته است. در این چند ماه نینتندو نیز به خوبی از کنسول خود پشتیبانی کرده و چندین بازی انحصاری تراز اول از قبیل Arms ،Splatoon و  The Legend of Zelda: Breath of the Wild را برای آن عرضه کرده و بازی Super Mario Odyssey در تاریخ 27 اکتبر مصادف با جمعه 27 آبان 1396 منتشر خواهد کرد.

نوشته مقدار تولید نینتندو سوئیچ به دو میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط