نسخه بتای اندروید اوریو برای ال‌جی V30 و V30 پلاس منتشر شد

شرکت‌های کمی وجود دارند که برنامه عرضه نسخه بتای اندروید اوریو بر روی پرچم‌داران خود را دنبال می‌کنند؛ سامسونگ و اسنشیال از جمله این شرکت‌ها هستند. ال‌جی نیز با انتشار این نسخه برای V30 و V30 پلاس به لیست این شرکت‌ها افزوده شد. این به‌روزرسانی حدود 1.2 گیگابایت حجم دارد و تمامی ویژگی‌های اندروید اوریو را برای گوشی به ارمغان می‌آورد.

در حال حاضر تنها مشکل موجود این است که ال‌جی این به‌روزرسانی را تنها در کشور کره جنوبی و برای کاربران این کشور عرضه کرده است. این شرکت هنوز هم اظهار نظری در خصوص انتشار نسخه بتای اندروید اوریو برای کاربران V30 و V30 پلاس در دیگر کشورها نکرده است.

انتشار این نسخه نشان می‌دهد که ال‌جی در حال کار بر روی این نسخه و در نهایت عرضه آن برای پرچم‌داران خود است. همچنین می‌توان گفت ارائه به‌روزرسانی حاکی از پیشرفت شرکت کره‌ای در گسترش اندروید بر روی پرچم‌داران خود بوده و شاید در آینده‌ای نه چندان دور شاهد عرضه رسمی آن باشیم.

ال‌جی پیش از این اعلام کرده بود که به دنبال انتشار نسخه‌ای پایدار از اندروید اوریو برای کاربران در کره جنوبی تا ماه آینده است. انجام این کار مطمئنا باعث می‌شود تا کاربران گوشی‌های ال‌جی V30 و V30 پلاس در سراسر جهان زمان زیادی را منتظر آخرین نسخه سیستم عامل اندروید نمانند.

نوشته نسخه بتای اندروید اوریو برای ال‌جی V30 و V30 پلاس منتشر شد اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط