نقد و بررسی اپلیکیشن Music Memos – ضبط صدای حرفه ای

Music Memos

برنامه جدید  Music Memos اپل، موسیقی را به صورت الهام بخش برای شما اجرا میکند . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

این برنامه یک یادداشتی است از ضبط بی نهایت آهنگ که هنرمندی که شما صدای آن را ضبط می کنید هیچ تغییری در صدای خواننده ایجاد نمی شود . این برنامه حتی میتواند نشان دهد که چه آکوردهایی در آهنگ وجود دارد .

برنامه Music Memos یک برنامه ساده جدیدی است که میتواند صدا را ضبط کند و همچنین میتواند ایده هایی از موسیقی را در خود بسازد . برنامه های قدرتمند دیگر برای این کارها وجود دارد مانند GarageBand یا Logic Pro . برنامه Music Memos به صورت رایگان می باشد و شما میتوانید آن را در فروشگاه AppStore دریافت نمایید .

Music Memos

appstore

Music Memos با یک دکمه ضبط ساده در وسط صفحه شروع می شود . آن را لمس کنید تا برنامه شروع به ضبط کند – همچنین برای گیتار یا پیانو بهینه شده است، اما شما واقعا می توانید هر چیزی را ثبت کنید هر چند ممکن است ابزارهای دیگر، برخی از ویژگی های پیشرفته خود را از دست بدهند اما این برنامه مناسب تر از برنامه های دیگر می باشد .

اگر شما برخی ازصداهای گیتار آکوستیک یا پیانو را ضبط کنید ، Music Memos ورودی های صوتی را تجزیه و تحلیل می کند و تلاش می کند نسخه ی نمایشی آهنگ رابه صورت نوارها ، امضای زمان مناسب و سپس برچسب های وتر را اضافه کند.

برای اینکه بتوانید صدای ضبط شده را در گوشی آیفون خود ذخیره کنید به نظر کمی پیچیده میباشد ولی کار با این نرم افزار بسیار راحت می باشد .

ایده های آهنگ نیز با برچسب ها بارگذاری می شوند و شما می توانید نظرات یا حتی اشعار آهنگ را به بخش یادداشت ها برای هرنوع  ضبط اضافه کنید. ضبط موسیقی را می توان به iCloud همگام سازی کرد .

 

نظر شما درباره این برنامه چیست ؟ نظرات خود را با ای تی زیرون و کاربران در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط