نقد و بررسی بازی Orphan Black: The Game – بازی ماجراجویی و هیجان انگیز

Orphan Black: The Game

اگر شما به دنبال یک بازی هیجان انگیز و پازل هستید، پس این بازی برای شما به نوعی شانس می باشد . یک بازی ماجراجویی پازل به خوبی طراحی شده است که شما را به طور مداوم در فکر فرو می برد و کنترل باز در انگشتان دست خود خواهد بود . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

این بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز توسط Boat Rocker Digital Inc ساخته شد. این بازی یک بازی فریبنده است که شما را در هر مرحله از مسیر به دنبال حرکت بعدی که شما هستید می کند .

هنگامی که شما در ابتدا، بازی را اجرا می کنید، شما با آموزش، نحوه و عملکرد بازی رو به رو میشوید. ناوبری در بازی ساده است .

نشانگرهای مسیر نشان می دهد که در آن شما می توانید حرکت کنید و به عنوان پیشرفت کار کرده اید، شما متوجه خواهید شد “متخصصان”، که در این سناریو هستند بچه های خوبی نیستند.

اگر شما نزد یک متخصص ارشد بروید، آنها به شما هشدار میدهند و شروع به پیگیری خواهند کرد. با این حال، امدادرسان تنها می توانند دو فضا در مقابل آنها را ببینند و همیشه مسیر قبلی خود را دنبال می کنند، بنابراین شما باید انتخاب کنید و مراحل خود را با عاقلانه دنبال کنید .

Orphan Black: The Game
Orphan Black: The Game

google-play

در مسیر حرکت کنید و هدف این است که زنده بمانید!

گرافیک کلی و جلوه های صوتی بازی واقعا خوب انجام شده است و تجربه بازی کردن دوباره را افزایش می دهد.

با این حال، عنوان بازی هیجانی و برای بزرگسالان می باشد، درمحتوای بازی ممکن است که برای بازیکنانی که جوان هستند کمی ترسناک باشد بنابراین بازی برای بزرگسالان پیشنهاد شده است .  

اگر این سبک و تم بازی شما را جذب می کند، پس هزینه اضافی نیز برای آن ارزش دارد .

 

نظر شما درباره این بازی چه می باشد ؟ نظرات خود را با ای تی زیرون در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط