نینتندو سوئیچ در سال 2018 نسبت به ایکس‌باکس وان سهم بیشتری از بازار را در اختیار خواهد داشت

نینتندو سوئیچ

شرکت نینتندو با کنسول هایبرید خود یعنی نینتندو سوئیچ توانسته است موفقیت‎‌‍های زیادی کسب کند و توانسته است رکوردهای بسیار زیادی را تنها طی یک سال جابجا کند.

نینتندو سوئیچ توانسته است به سریع‌ترین فروش در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و ژاپن دست یافته است و در کمتر از ده ماه توانست کل فروش کنسول Wii U به دست آورد.

سوئیچ در کمتر از یک سال 15 میلیون دستگاه فروش داشته که به این معنی است که در همین مدت کوتاه توانسته کل فروش ایکس‌باکس وان را داشته باشد. تحلیل‌گران بر این باور هستند که سوئیچ به فروش ایکس‌باکس وان برسد، تحلیلگر بازار از IHS Markit انتظار دارد که نسبت به ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ سهم بیشتری از بازار را در سال 2018 در اختیار داشته باشد. البته هنوز پلی‌استیشن 4 با فاصله در این زمینه پیشگام است و فاصله زیادی به دیگر کنسول‌ها دارد.

نکته جالی که وجو دارد این است که فروش نینتندو سوئیچ از فروش ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 مستقل بوده و با وجود فروش خوب سوئیچ پلی‌اسیشتن 4 نیز به خوبی فروش داشته است. البته IHS انتظار دارد که در سال 2018 کمی از فروش دو کنسول مایکروسافت و سونی کاهش یابد که نتیجه‌ی عملکرد بهتر کنسول هایبریدی نینتندو خواهد بود. همچنین نکته دیگر این است که منسول‌ها سونی و مایکروسافت در حال نزدیک دن به پایان عمر مفید خود هستند ولی سوئیچ تنها در ابتدای مسیر خود قرار دارد.

نوشته نینتندو سوئیچ در سال 2018 نسبت به ایکس‌باکس وان سهم بیشتری از بازار را در اختیار خواهد داشت اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط