نینتندو سوئیچ پرفروش‌ترین کنسول ماه گذشته در آمریکا شد

پرفروش‌ترین کنسول

در آینده نزدیک گروه تحلیلی NPD گزارش خود از ماه دسامبر 2017 را منتشر خواهد کرد که در آن به پرفروش‌ترین کنسول و بازی‌ها در آمریکا می‌پردازد.

به نظر می‌رسد که نتایج این بررسی به دست مایکروسافت رسیده است و آرون گرینبرگ آن‌ها را در توییتر با طرفداران در میان گذاشته است. او بیان کرد که ایکس‌باکس وان در دسامبر 2017 نسبت به همیشه عملکرد بهتری از خود به جا گذاشته است و اینکه فروش این کنسول از پلی‌استیشن 4 بیشتر بوده ولی با این وجود این نینتندو سوئیچ است که مقام پرفروش‌ترین کنسول ماه دسامبر آمریکا را کسب می‌کند.

تشکر از طرفداران برای حمایتی که از ما می‌کنند و ما توانسته‌ایم به موفقیت‌های بسیاری از زمان عرضه ایکس‌باکس وان ایکس دست پیدا کنیم. بر اساس گزارش NPD  ایکس‌باکس وان فروشش از پلی‌استیشن 4 بیشتر بوده ولی نینتندو سوئیچ بیشترین فروش ممکن را داشته است.

گزارش گروه تحلیلی NPD در این مورد در اواخر ماه میلادی جاری منتشر خواهد شد و باید انتظار معرفی پرفروش‌ترین کنسول‌ها و بازی‌ها را از ان داشته باشیم. از آنجایی که دسامبر آخرین ماه سال میلادی است باید انتظار داشته باشیم که پرفروش‌ترین عناوین و سیستم‌های سال 2017 نیز معرفی شوند.

در ماه گذشته اما این پلی‌استین 4 بود که بیشترین فروش ممکن در آمریکا را داشت و بازی Call of Duty: WWII در صدر جدول قرار گرفته بود.

نوشته نینتندو سوئیچ پرفروش‌ترین کنسول ماه گذشته در آمریکا شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط