نینتندو قصد دارد بازی Mario Kart را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کند

بازی Mario Kart

شرکت نینتندو به صورت رسمی ورود بازی Mario Kart به دنیای گوشی‌های هوشمند را اعلام کرد. این بازی در سال آینده منتشر می‌شود.

اولین بازی از مجموعه Mario Kart در سال 1992 برای SNES عرضه شده بود و حالا می‌بینیم که پس از بیست و پنج سال، هنوز هم طرفداران فراوانی دارد و حالا شرکت نینتندو سعی دارد یک بازی دیگر از این سری را برای گوش‌های هوشمند بسازد. این بازی Mario Kart Tour نام دارد و در سال مالی آینده که چیزی تقریبا بین آوریل 2018 یا ماه مارس 2019 است، منتشر خواهد شد.

هنوز اطلاعات خاصی از بازی Mario Kart Tour منتشر نشده به غیر از خبر ساخته شدن آن اما این را می‌دانیم که سری بازی‌های Mario Kart یکی از بزرگ‌ترین و پرسودترین عناوین برای شرکت نینتندو هستند. نینتندو اعلام کرد که 14.86 میلیون نسخه از کنسول نینتندو سویچ به فروش رسیده و به اندازه نصف آن که می‌شود 8 میلیون نسخه فیزیکی بازی Mario Kart 8 Deluxe برای این کنسول فروخته شده است.

به احتمال زیاد شرکت نینتندو عناوین مختلف زیادی برای گوشی‌های هوشمند در دست ساخت دارد. در اصل قرار بود پنج بازی برای گوشی‌های هوشمند در سال 2017 توسط این شرکت منتشر شود، اما فقط عناوین Super Mario Run ،Fire Emblem Heroes ،Animal Crossing: Pocket Camp و برنامه Miitomo در این سال منتشر شدند. سال گذشته The Wall Street Journal خبر داد که نینتندو دارد بر روی ساخت یک بازی از سری Legend of Zelda برای گوشی‌های هوشمند، کار می‌کند که البته این خبر از طرف نینتندو هنوز تائید یا رد نشده است.

نوشته نینتندو قصد دارد بازی Mario Kart را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کند اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید