واکنش عضو کمیسیون به قطع تماس تصویری رایتل

ارم رایتلعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید: قطع امکان مکالمه تصویری رایتل منطقی نیست و باید امکان استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه به طور کامل برای مردم فراهم باشد.

به گزارش رایسل به نقل از ایسنا،بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قطع تماس های تصویری رایتل و سردرگمی مشترکان آن گفت: هم اکنون تکنولوژی در دنیا با سرعت بالایی به روز می شود و باید شرایط به گونه ای فراهم شود که از این موضوع عقب نمانیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به ارتقا سطح تکنولوژی در جهان باید به نحوی حرکت کنیم که از همه امکانات استفاده کنیم و نباید فضا را برای سوءاستفاده فراهم کنیم.

نعمتی تاکید کرد: هم اکنون رایتل به عنوان ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه یکی از تکنولوژی های روز به شمار می رود و اگر نتوانیم از این تکنولوژی که برای کشور مهیا شده است، استفاده کنیم دیگران از این خلا ایجاد شده به سود خود استفاده خواهند کرد و از این فرصت سوء استفاده می کنند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان این که زمانی استفاده از ویدئو شرایط سختی داشت، گفت: اما الان کسی توجهی به ویدئو نمی کند و تماس تصویری هم ممکن است عطشی در جامعه ایجاد کند اما پس از گذشت مدتی عادی میشود و به نظر بنده قطع تماس تصویری رایتل هم اکنون غیر منطقی است و باید نحوه استفاده صحیح از آن نهادینه شود تا فرهنگ صحیح آن بین مردم رواج پیدا کند.

نوشته واکنش عضو کمیسیون به قطع تماس تصویری رایتل اولین بار در tech24 پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط