پیش‌فروش کنسول ایکس باکس وان ایکس دوباره از سر گرفته شد

ایکس باکس وان ایکس

شرکت مایکروسافت امروز در خبری اعلام کرده که پیش‌فروش کنسول میان نسلی خود، یعنی ایکس باکس وان ایکس از سر گرفته شده و طرفداران و علاقمندان می‌توانند از هم‌اکنون با مراجعه به مراکز و وبسایت‌های مربوطه این کنسول را پیش‌خرید کنند.

در نمایشگاه گیمزکام امسال بود که مایکروسافت کمپینی را به منظور پیش‌فروش کردن نسخه مخصوص کنسول ایکس باکس وان ایکس که Scorpio Edition نام داشت به راه انداخت. این کمپین به حدی برای این شرکت موفقیت‌آمیز بود که در همان دقایق ابتدایی کار، تمامی دستگاه‌های در نظر گرفته شده برای پیش‌فروش به اتمام رسیدند. حال پس از این مدت مایکروسافت امروز اعلام کرد که برنامه پیش‌فروش وان ایکس را دوباره به راه انداخته است.

این کنسول که در تاریخ شانزدهم آبان ماه (هفتم ماه نوامبر) به صورت رسمی عرضه خواهد شد، قدرتمند‌ترین و البته گران قیمت‌ترین کنسولی خواهد بود که تاکنون تولید شده است. قیمت بالای این کنسول به نظر برخی از کارشناسان می‌تواند یکی از عواملی باشد که باعث عدم میزان بالای فروش این کنسول باشد. اما بر اساس آنچه که در گیمزکام و در طی پیش‌فروش نسخه مخصوص ایکس باکس وان ایکس دیدیم، حتی قیمت بالا هم تاثیر چندانی در کار فروش ایکس باکس جدید نخواهد گذاشت.

با تمام این اوضاف، علاقمندان و طرفداران مایکروسافت می‌توانند از این به بعد با مراجعه به وبسایت‌هایی مانند گیم استاب، آمازون و یا فروشگاه مایکروسافت برای خرید قدرتمندترین ایکس باکسی که تاکنون ساخته شده است، اقدام کنند.

نوشته پیش‌فروش کنسول ایکس باکس وان ایکس دوباره از سر گرفته شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط