چند عکس جدید از هواوی میت ۱۰ با طراحی متفاوت منتشر شد

به‌تازگی چند تصویر از یک اسمارت‌فون ناشناس در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به هواوی میت 10 است. نکته قابل توجه درباره تصاویر جدید این بوده که به هیچ‌کدام از تصاویری که پیش‌تر از میت 10 منتشر شده بود، شباهت ندارد و به‌نظر نمی‌رسد مربوط به نسخه لایت و یا پرو باشد.

همان‌طور که مشخص است در کنار دوربین این هندست عبارت ASPH درج شده که به معنای مجهز بودن دوربین به عدسی آسفریک یا غیر کروی بوده که نشان می‌دهد این دوربین نیز توسط لایکا توسعه یافته است. در بخش دیگری نیز نوشته شده که گشودگی دیافراگم این دوربین f/2.2 خواهد بود که به نسبت میزان f/1.6 گفته شده در شایعات ضعیف‌تر است.


براساس آنچه تاکنون از رندرهای هواوی میت 10 پرو می‌دانیم، این هندست ناشناس نمی‌تواند میت 10 پرو باشد. هم‌چنین دوربین به‌کار رفته در آن در حدی قدرتمند نیست که بتوان آن را مدل پلاس دانست.

طراحی دوربین این اسمارت‌فون بسیار جذاب است، در سمت راست سنسور دوگانه می‌توانیم فلاش LED را مشاهده کنیم و در سمت چپ آن یک سنسور فوکوس لیزری قرار گرفته است. طراحی این دوربین کمی به نمونه به‌کار رفته در ال‌جی V30 شباهت دارد. در هر صورت طراحی این اسمارت‌فون با آنچه تاکنون در شایعات آمده بود و مورد انتظار است، هم‌خوانی ندارد.


سنسور اثر انگشت در نظر گرفته شده برای این هندست در بخش پشتی و کمی پایین‌تر از دوربین دوگانه قرار گرفته است. هم‌چنین در لبه پایینی آن می‌توانیم ورودی 3.5 میلی‌متری هدفون و USB نوع C را مشاهده کنیم. البته هنوز مشخص نیست که این هندست یک نمونه واقعی باشد!

نوشته چند عکس جدید از هواوی میت ۱۰ با طراحی متفاوت منتشر شد اولین بار در پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط