گزارش مالی سه ماهه چهارم اپل منتشر گردید

درست با نزدیک شدن به زمان عرضه آی‌فون X اپل، این شرکت گزارش مالی مربوط به فصل چهارم خود را منتشر کرد. بدین ترتیب آن‌ها توانستند بین ماه‌های جولای تا سپتامبر درآمدی در حدود 52.6 میلیون دلار کسب کنند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشدی 12 درصدی داشته است. همچنین 62 درصد از درآمد حاصل، مربوط به فروش بین‌المللی شرکت اپل بوده است.

براساس این گزارش، شرکت اپل در این مدت 46.67 میلیون نسخه آی‌‌فون و 10.3 میلیون دستگاه آی‌پد به فروش رسانده است. همچنین این شرکت 8.5 میلیارد دلار از طریق ارایه سرویس‌های مختلف در این مدت درآمد کسب کرده است. این مقدار بیشترین درآمد حاصل از سرویس‌های اپل چون AppleCare و Apple Pay  تاکنون بوده است.

باتوجه به قرارگیری جمعه سیاه و کریسمس در فصل بعدی، اپل منتظر یک فصل بسیار پرسود بوده و پیش‌بینی می‌شود که درآمدی در حدود 84 الی 87 میلیارد دلار کسب کند.

همانطور که مطلع هستید، شرکت اپل از سه‌ آی‌فون جدید خود به همراه سری سوم اپل واچ، در سپتامبر گذشته رونمایی کرد. با این وجود عرضه مهمترین محصول معرفی شده یعنی آی‌فون X اخیرا آغاز شده و باید منتظر تاثیر این عرضه بر فروش اپل در گزارش‌های آتی این شرکت باشیم.

نوشته گزارش مالی سه ماهه چهارم اپل منتشر گردید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید