یک به روزرسانی 4K برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر خواهد شد

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

سال پیش در چنین روزهایی به نظر می‌رسید که کار استودیو CD Projekt RED با بازی The Witcher 3: Wild Hunt پایان رسیده است و نسخه سال آن را نیز منتشر کرده بودند.

از این رو طرفداران انتظار داشتند که این استودیو لهستانی تمام تمرکز خود را بر روی بازی Cyberpunk 2077 و Gwent بگذارد. البته در گذشته رئیس استودیو اعلام کرده بود که به روزرسانی 4K از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر نخواهد شد ولی به نظر می‌رسد که شرایط تغییر کرده است.

طی کنفرانس گزارش مالی استودیو از نیمه اول سال مالی 2017، «آدم کیچینسکی» (Adam Kicinski)، رئیس استودیو CD Projekt RED، اعلام کرد که طی روزهای آینده یک به روزرسانی 4K برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی پلی‌استیشن 4 پرو عرضه می‌شود. او همچنین گفت که تا پایان سال جاری این به روزرسانی برای ایکس‌باکس وان ایکس هم منتشر می‌شود.

البته مدیر روابط عمومی استودیو در مصاحبه با سایت یوروگیمر، به تصحیح صحبت‌های او پرداخت و بیان کرد که این به روزرسانی‌ها در زمانی مناسب عرضه می‌شود و هنوز تاریخ انتشار آن‌ها معلوم نیست. به همین خاطر می‌توان انتظار داشت که هر دو به روزرسانی همزمان و در اواخر سال جاری عرضه شود تا اتهامی مربوط به نزدیکی به یک پلتفرم به آن‌ها وارد نشود.

هنوز آینده مجموعه The Witcher به طور کامل مشخص نیست ولی یک بازی فرعی از این سری به نام Gwent توسط استودیو CD Projekt RED در دست توسعه قرار دارد و حدود 100 نفر از اعضای استودیو بر روی آن کار می‌کنند، همچنین 300 نفر از اعضای CD Projekt RED نیز در حال توسعه بازی Cyberpunk 2077 هستند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

نوشته یک به روزرسانی 4K برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر خواهد شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط