یک نسخه از Call of Duty به لیست عناوین قابلیت Backwards Compatible اضافه شد

قابلیت Backwards

اگر جز آن دسته بازیکنانی هستید که باور دارید بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered نسبت به نسخه اصلی برتری خاصی ندارد و همان حس و حال قدیمی را به شما نمی‌دهد، پس از شنیدن خبر آمدن این بازی به لیست عناوین قابلیت Backwards Compatible خوشحال خواهید شد.

مایکروسافت در کنار شرکت اکتیویژن امروز رسما خبر از این داده‌اند که بازی Call of Duty 4: Modern Warfare به لیست قابلیت Backwards Compatible اضافه شده است و از این پس بر روی ایکس‌باکس وان قابل بازی است.

اگر یک نسخه از این بازی را در دسترس ندارید، شانس به شما رو کرده است، چون در حال حاضر بازی Call of Duty 4: Modern Warfare تخفیف خوبی در فروش بهاری ایکس‌باکس خورده است. اگر جز کاربران طلایی شبکه ایکس‌باکس لایو هستید 25% تخفیف برای خرید بازی خواهید داشت ولی در غیز این صورت تنها 15% تخفیف شامل حال شما می‌شود. با این وجود برای خرید بازی به ترتیب 17 و 15 دلار احتیاج است. بازی Call of Duty 4: Modern Warfare در سال 2007 برای ایکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 3 و پی‌سی منتشر شد بود و در آن سال توانست به عنوان یکی از بهترین بازی‌های شوتر تاریخ شناخته شود.

علاوه‌بر بازی Call of Duty 4: Modern Warfare شاهد این هستیم که دو عنوان Far Cry 2 و Sniper Elite V2 به لیست عناوین قابلیت Backwards Compatible اضافه شده‌اند.

نوشته یک نسخه از Call of Duty به لیست عناوین قابلیت Backwards Compatible اضافه شد اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط