۵ ویژگی پنهان موسیقی آیفون را بدانید

Apple-Music

موسیقی اپل در سال ۲۰۱۶ دوباره طراحی شد و تلاش برای ساده سازی برنامه ها نیز هنوز وجود دارد . اپل در حال حاضر برای ساده و آسان کردن بیشتر برنامه ها در تلاش میباشد که تا به الان نیز در این زمینه موفق شده است. اما امروز در ای تی زیرون به شما لیستی از ۱۰ ویژگی که در موسیقی اپل وجود دارد را معرفی خواهیم کرد . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .

البوم پخش آهنگ را مشاهده کنید

وقتی شما آهنگ موردعلاقه خود را در لیست پخش میگذارید یا به صورت تصادفی آن را در لیست پخش مشاهده میکنید باید از پنل Now Playing ، اطلاعات خواننده یا هنرمند را به صورت خط قرمز که در زیر عنوان آهنگ فعلی که گوش می دهید قرار دارد را مشاهده نمایید . به این خط ها یا در اصطلاح دیگر به این نامه های قرمز رنگ  ضربه بزنید تا آهنگ فعلی که دارید گوش می دهید ادامه یابد تا با این کار اپل آلبوم آهنگ را باز نمایید .

apple

اضافه کردن موسیقی به کتابخانه در مقابل دانلود کردن آهنگ

به طور پیش فرض، دکمه “+” برای یک آهنگ یا دکمه “+ ADD” برای یک آلبوم است که آنها را میتوانید در قسمت کتابخانه اضافه کنید اگرمیخواهید همه چیز را در قسمت کتابخانه خود داشته باشید باید از متصل نبودن اینترنت خود مطمئن باشید بعد از این که شما از متصل نبودن اینترنت خود مطمئن بودید به قسمت نتظیمات موسیقی رفته و آن را روی دانلود خودکارقرار بدهید تا آهنگ ها به دانلود شده به قسمت کتابخانه برود . اما توصیه ای تی زیرون به شما برای  انجام دادن این کار در صورتی می باشد که آیفون شما دارای فضای ذخیره سازی زیادی را داشته باشد و بعد این عمل را انجام دهید .

apple

مشخصات کتابخانه خود را سفارشی کنید

شما می توانید انتخاب کنید که کدام عنوان در بالای کتابخانه شما نمایش داده شود اما برای این کار باید روی برگه کتابخانه ضربه بزنید و سپس روی دکمه Edit در قسمت بالا که سمت راست وجود دارد کلیک کنید تا انتخاب شوند و در اخرهرکدام مورد راکه میخواهید برای اضافه یا حذف شدن قرار بدهید .

همچنین در هنگام جستجوی آلبوم ها یا نمایش های آهنگ ها از کتابخانه خود، در عملکرد مرتب سازی بر روی حالت  خواب نیست . روی مرتب سازی درقسمت بالا که سمت راست وجود دارد ضربه بزنید و ترتیب آهنگ ها را با حروف الفبا به عنوان آهنگ یا نام هنرمند ترتیب دهید. به طور مشابه، آلبوم ها را می توان بر اساس عنوان آلبوم یا نام هنرمند طبقه بندی کرد.

apple

ایستگاه های رادیویی خود را ایجاد کنید

موسیقی اپل همچنین می تواند مانند پاندورا عمل کند و ترکیبی از موسیقی را بر اساس یک هنرمند، آلبوم یا آهنگ اجرا کند. این کار برای یک آهنگ آسان است. از منوی متنی فقط روی ایجاد ایستگاه ضربه بزنید. برای یک هنرمند یا آلبوم، دکمه Create Station در پشت دکمه قرمز، سه نقطه پنهان شده است که در سمت راست نام هنرمند یا پوشش آلبوم قرار دارد.

متاسفانه، هیچ راهی برای حذف یک ایستگاه رادیویی که ایجاد کرده اید وجود ندارد. آنها در ناحیه ای که به تازگی در قسمت زبانه رادیویی ریخته شده است قرار دارند، که به هیچ وجه برای سازماندهی و حذف ایستگاه های شما امکان پذیر نیستند. اگر مدت زمانی یک ایستگاه را باز نکنید، آن  در نهایت از شبکه Recently Guided به دست می آورید .

apple
apple

یک پروفایل EQ را برای مطابقت با آهنگ های خود انتخاب کنید

با استفاده از اکولایزر ساخته شده در iOS، بیشتر از بلندگوهای صفحه اصلی تان یا هدفون های گران قیمت اپل استفاده کنید. به تنظیمات موسیقی رفته سپس در قسمت EQ بروید . می توانید از ۲۳ پروفایل موجود در  EQ یکی را انتخاب کنید. فقط به خاطر داشته باشید که انتخاب پروفایل EQ شما تا زمانی که چیز دیگری را انتخاب نکنید باقی خواهد ماند. به اندازه کافی هوشمند نیست .

 

نظرشما درباره این ۵ ویژگی چه می باشد؟ نظرات خود را با ای تی زیرون در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مطالب مرتبط